Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Bonusy powitalne od eWinner - sprawdź na co mogą liczyć nowi użytkownicy

18 maja 2020, 14:00,
Bonusy powitalne od eWinner - sprawdź na co mogą liczyć nowi użytkownicy

Firma eWinner to nowy, legalny bukmacher, który rozpoczął działalność we wrześniu ubiegłego roku. Aby zachęcić użytkowników do korzystania ze swoich usług, oferuje on wiele atrakcyjnych promocji. Jedną z nich jest eWinner Bonus Powitalny. Sprawdźmy, na co jeszcze mogą liczyć nowi gracze.

Polski, legalny bukmacher

Firma eWinner to nowy bukmacher, który daje nam możliwość uczestniczenia w zakładach dostępnych przez Internet. To firma, która posiada licencję Ministerstwa Finansów i odprowadza podatki na terenie naszego kraju. Dzięki temu nie tylko oferuje pełnoletnim użytkownikom możliwość legalnego uczestniczenia w grach, ale również wspiera polską gospodarkę. Dodatkowo bukmacher ten angażuje się w promocję sportu i zdrowej rywalizacji między innymi wspierając lokalne drużyny i inicjatywy sportowe. Co więcej, udostępniona oferta zakładów jest bardzo szeroka i rozbudowana, co jest dodatkowym atutem eWinner.

Nowoczesne rozwiązania dla komfortu i bezpieczeństwa klientów

Nowy bukmacher zatroszczył się również o to, by użytkownicy mogli korzystać z jego usług w sposób komfortowy i całkowicie bezpieczny. Nowością, którą wprowadził, jest możliwość obstawiania zakładów za pomocą aplikacji mobilnej na smartfony. To spore udogodnienie, które doceniło wielu graczy.

Poza tym firma posiada nowoczesny i intuicyjny system płatności, dzięki któremu możemy zarówno bezpiecznie wpłacać depozyt, jak i wypłacać wygraną. Marka dba również o weryfikację danych i numerów rachunków bankowych użytkowników, co dodatkowo zwiększa ich bezpieczeństwo. Co więcej, na jej stronie znajdziemy wiele informacji na temat tego w jaki sposób grać bezpiecznie, dostępna jest też możliwość ustalenia limitów.

Bonus Powitalny od eWinner - na co mogą liczyć użytkownicy?

Jednakże to, co najbardziej zwraca uwagę w ofercie eWinner, to bonus powitalny, a właściwie trzy bonusy, dzięki którym możemy grać śmielej bez konieczności wydawania zbyt dużych pieniędzy. Nowi użytkownicy, którzy założą konto na platformie eWinner, otrzymują możliwość wzięcia udziału w zakładzie bez ryzyka (do 150 złotych) oraz otrzymują bonus do drugiego i trzeciego depozytu (w wysokości wynoszącej do 500 złotych). Pierwsza z promocji pozwala nam odzyskać środki, w przypadku gdy przegramy zakład, dwie pozostałe umożliwiają otrzymanie nawet 100% wysokości depozytu na konto bonusowe. Więcej informacji znajduje się w regulaminach na oficjalnej stronie marki.

Freebet od Marcina Gortata - co warto wiedzieć o tej promocji?

To jednak nie wszystko. Firma eWinner nawiązała współpracę z gwiazdą NBA – Marcinem Gortatem. W ramach tej akcji on również ma dla użytkowników atrakcyjną promocję. Mowa o Freebecie w wysokości 25 złotych. Aby go otrzymać, użytkownik musi jedynie zarejestrować swoje konto w eWinner i obstawić dowolny zakład SOLO lub AKO za minimum 50 PLN. Freebet wynosi 50% obstawionego zakładu, a jego wysokość wynosi maksymalnie 25 złotych.

Jak widać, nowy bukmacher postanowił zrobić wszystko, by jego oferta była wyjątkowo dopasowana do potrzeb użytkowników. Atrakcyjne promocje oraz oferowany przez eWinner bonus powitalny sprawiają, że propozycje tego bukmachera spotkały się z uznaniem i pozytywnymi opiniami graczy.

Źródło: -

0 komentarzy ODŚWIEŻ

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. AFC Bournemouth 0 0 0 0 0
2. Arsenal FC 0 0 0 0 0
3. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli drużyna Tottenhamu zakończy rozgrywki Premier League w sezonie 2020/2021?
1 0%
2-3 37.5%
4-6 25%
7-10 25%
11-20 12.5%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet
Użytkownicy online: Gości online: 16 Zarejestrowanych użytkowników: 4913 Ostatnio zarejestrowany: galon11

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się