Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zapisy do POLAND SPURS w sezonie 2020/2021 za DARMO!

21 sierpnia 2020, 13:24, Tomek Trzaskalski
Zapisy do POLAND SPURS w sezonie 2020/2021 za DARMO!

Kochani Spursmaniacy!!!

Nadszedł czas na zapisy na nowy sezon 2020/2021 do oficjalnego fanklubu Poland Spurs, którego jedynym patronem medialnym jest Spursmania.

Zapisy trwają do 30 września 2020 i ani dnia dłużej ;-). Co należy zrobić, aby przystąpić lub przedłużyć członkostwo w naszym klubie?

W tym roku nie lada niespodziankę Wam zrobiliśmy. Po tak ciężkim sezonie z wzlotami i ciężkimi upadkami, koronawirusem, wywaleniem Maurycego chcieliśmy na osłodę Wam ten sezon zaproponować ZA DARMO!

Przypominam zasady kupna biletów na mecze Spurs: Dla członków Poland Spurs z memberem: zgłaszajcie do mnie zapotrzebowanie na wyjazd a ja Wam wysyłam dokumenty do wypełnienia, które następnie wysyłam do klubu. Ta forma jest o tyle pewna, ponieważ dla każdego fanklubu istnieją pewna pula biletów, których się w wolnej sprzedaży nie dostanie. Stąd możliwość na wyjazd na takie mecze jak z Woolwich, WHU, Manchester United czy Chelsea.
Wyjazdy z Poland Spurs dotyczy grup powyżej trzech osób.

Jednak aby móc pojechać z Poland Spurs na mecz i tak musicie mieć wykupionego membera. Lista terminów na poszczególne mecze do, kiedy trzeba zgłosić akces pojawi się przed rozpoczęciem sezonu i będzie opublikowana na Spursmanii.

Dla kibiców z memberem: Zasady takie jak dla wszystkich. Na oficjalnej stronie klubu pojawią się daty rozpoczęcia sprzedaży na poszczególne mecze i wtedy będziecie mogli kupić bilet. Membersi One Hotspur+ mogą kupić bilet jeden dzień wcześniej od One Hotspur Pamiętajcie, że na hity i tak jest trudno kupić bilet, bo pierwszeństwo mają Season Tickets Holders.

Dla pozostałych: Czekacie na General Sales i kupujecie, jeśli są wolne miejsca. Terminy General Sales podane są również w liście terminów, którą opublikuję. Ważna informacja! Wszyscy, którzy chcą kupić bilet muszą posiadać kartę kredytową (nie koniecznie swoją ;-))

Nowi kibice którzy rejestrują się na wwww.tottenhamhotspur.com muszą pamiętać aby przy rejestracji wpisać odpowiedni fanklub. W naszym przypadku wpisujcie POLAND SPURS. Kibice z zagranicznym adresem nie mogą należeć do POLAND SPURS.

Aplikować mogą grupy minimum 3 osób.

ZAPISY DO POLAND SPURS SĄ POD TYM LINKIEM:

http://www.tottenhamhotspur.com/supporters-clubs/poland-spurs/

oraz

w Waszym PROFILU UŻYTKOWNIKA (po zalogowaniu) - CZŁOKOSTWO na SPURSMANII. 

Źródło: TT

0 komentarzy ODŚWIEŻ

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. AFC Bournemouth 0 0 0 0 0
2. Arsenal FC 0 0 0 0 0
3. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli drużyna Tottenhamu zakończy rozgrywki Premier League w sezonie 2020/2021?
1 0%
2-3 40%
4-6 20%
7-10 30%
11-20 10%
10 oddanych głosów
archiwum ankiet
Użytkownicy online: Gości online: 12 Zarejestrowanych użytkowników: 4915 Ostatnio zarejestrowany: dr9im

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się