Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Wygrywamy po horrorze.

4 marca 2021, 21:09, Maciej Jamrożek

Tottenham pokonał w 33 kolejce na wyjeździe Fulham, jednak styl drużyny pozostawiał wiele do życzenia. Kibice głodni miłej dla oka gry ofensywnej, znów dziś byli świadkami fatalnego stylu preferowanego przez Mourinho.

Pierwsza połowa mogła się zacząć wspaniale już w pierwszym kwartale meczu, gdzie swojej idealnej okazji nie wykorzystał Gareth Bale. Wydawało się, że mecz nabiera tempa, jednak było to tylko i wyłącznie złudzenie. Bramka padła w 19 minucie, strzelał Heung-Min Son, jednak jego strzal dotknął delikatnie Dele Alli i ... obrońca Fulham - Adarabioyo, któremu bramka została zapisana na konto jako samobój. Na następną sytuację musieliśmy czekać do 36 minuty, gdzie faulowany został Harry Kane, jednak VAR uznał, że karnego nie ma, a gra została kontynuowana. Pod koniec pierwszej połowy, swoich szans znów próbował Son, jednak nieskutecznie.

O drugiej połowie nie ma co wspominać, po prostu napiszę - SZCZĘŚCIE. Znów gra na czas, do przetrwania, do dowiezienia wyniku ... 1-0. W 63 minucie piłke do siatki wpakował zawodnik Fulham - Josh Maja i wynik zmienił się na 1-1. Nie na długo. Analiza VAR wykryła zagranie ręką zawodnika gospodarzy, więc gol został anulowany. W następnych minutach meczu, aż do samego końca byliśmy świadkami po prostu nudnego spektaklu.

Tottenham, dzięki zwycięstwie nad Fulham utrzymał 8 pozycję, jednak nieco zbliżył się punktami do czołówki i do TOP 4 traci w tym momencie cztery punkty.

Czy można być zadowolonym z meczu? Nie.
Czy można być zadowolonym z wyniku? Tak i tak to zostawmy.

#COYS

Źródło: własne

4 komentarze ODŚWIEŻ

Wolff
5 marca 2021, 20:46
Liczba komentarzy: 220
Muszę przyznać, że do dziś mam zagwozdkę po wczorajszym meczu czy Mou jest tak "tępy" i nie wyciąga wniosków każąc grać murarkę czy jednak to nasi zawodnicy gdzieś mentalnie gasną. Po pierwszej w miarę dobrej połowie, druga część to tragedia i kupa szczęścia. Ale moim zdaniem tak wielka dominacja Fulham to zasługa ich zaangażowania i motywacji przy naszym olaniu i oddaniu pola, szczególnie przez linię pomocy (podwójna zmiana - Aliego i Garetha), a przy tak słabym zestawieniu boków obrony to była woda na młyn dla przeciwników. No chyba, że tak jak wspomniałem to jednak nasz trener się niczego nie uczy i uparcie wraca do takiej taktyki.
0
Damian88
5 marca 2021, 21:43
Liczba komentarzy: 445
Imo to jednak wina zawodnikow, a nie trenera. Slaba jakosc podan, przegrane pojedynki i przegrane przebitki. Do tego mierne boki obrony. To wszystko mialo wplyw na sytuacje w drugiej polowie.

Z drugiej strony mamy swoj wynik, boki byly slabe, ale dzieki temu spotkaniu Reguilon i Aurier mogli wypoczac. Fulham to tez nie sa jakies patalachy, moze i miejsce w tabeli na to nie wskazuje, ale od dluzszego czasu sa w gazie i punktowali z silnymi zespolami. Wczoraj bylem tym wszystkim z lekka rozgoryczony, ale dzis najwazniejsze sa 3 punkty. Nie wazne jak, wazne ze sa. Taka seria wygranych jest nam teraz potrzebna jak tlen. Mimo tej drugiej polowy mam wrazenie, ze zawodnicy nabieraja pewnosci. Na ty etapie sezonu to najwazniejsze.
0
Kamilos
5 marca 2021, 11:58
Liczba komentarzy: 565
Po Burnley w beznadziejnej formie, teraz powróciliśmy do rzeczywistości ,ale na szczęście udało się jakoś wygrać. Na obronę naszych bocznych obrońców napiszę, iż nasi skrzydłowi zbytnio im nie pomagali i często były sytuacje 2 na 1, zwłaszcza iż musieli jeszcze asekurować stoperów, więc problem leży trochę wyżej i w środku też.
0
Damian88
4 marca 2021, 22:22
Jezeli faktycznie potrzebna byla rotacja na LO i PO, to trzeba przyznac, ze mamy mega farta. Obaj zawodnicy nie nadaja sie do gry na tym poziomie. Nie wiem tylko ktory gorszy. Davies 27 lat, a wyglada na past prime. Od Dohertyego KWP wydaje sie byc lepszym zawodnikiem.

Nie chce juz mi sie rozbierac tego wszystkiego na pierwsze czynniki, bo mimo wszystko dowiezlismy ten wynik. Pierwsza polowa spoko, drugiej zupelnie nie rozumiem.