Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Lloris : Porażka z Dinamo jest nie do zaakceptowania.

16 kwietnia 2021, 13:43, Maciej Jamrożek
Lloris : Porażka z Dinamo jest nie do zaakceptowania.

Hugo Lloris opowiedział w wywiadzie o wydarzeniach z Zagrzebia, co musi się stać, żeby drużyna odniosła sukces oraz o doskonaleniu się.

- Potrzebujesz kilku głosów, aby przekazać uczucia, formacje i tym podobne. To praca zespołowa, więc kiedy mówimy o kapitanie, lubię dzielić się odpowiedzialnością z innymi graczami na boisku, ponieważ potrzebujemy siebie nawzajem dla dobrego samopoczucia zespołu. Wszystko się ze sobą łączy. W Zagrzebiu drużyna nie zagrała. Wyłączyliśmy się. Przy 2-2 próbowaliśmy się włączyć, ale było już za późno. To była kwestia zbiorowa. To był problem zespołowy. 

-To był turniej, w którym każdy z nas miał jeden cel - zwycięstwo. Przegrana z Dinamo Zagrzeb jest dla mnie czymś, czego nie możesz zaakceptować. To nie jest brak szacunku. Tyle, że kiedy masz klubowe standardy, ambicję wygrywania, a zwłaszcza porażki w ten sposób, po wygraniu pierwszego meczu 2: 0, było to po prostu szczere stwierdzenie na ten temat.

-Znamy siłę zwycięstwa. Dodaje Ci pewności siebie. Daje ci energię. Nie jesteśmy tak daleko od innych pod względem jakości, ale po prostu czasami powinniśmy być silniejsi jako zespół. W Tottenhamie jest wiele oczekiwań ze względu na to, co zrobiliśmy w ciągu ostatnich kilku sezonów. To normalne. Ale my się nie poddajemy.

-Sukces, nie wiem. To był ciężki sezon. Jeśli porozmawiasz ze wszystkimi graczami w szatni i zapytasz ich, czego chcą, powiedzą, że zdobycia trofeów. Najcięższym zadaniem jest oczywiście je zdobyć. Wszystko zależy od tego, jak zakończymy sezon. Do wygrania jest finał i jeśli wygramy to trofeum, będzie to pozytywne. To nie oczyści sezonu, ponieważ porażka taka jak ta z Zagrzebiem jest nadal bolesna. Liga Europy była ambicją, celem.

-Ale jest jeszcze kilka rzeczy, żeby uratować sezon i musimy walczyć, aby to zrobić. Damy z siebie wszystko, zrobimy, co w naszej mocy, i zobaczymy, gdzie będziemy po ostatnim meczu. Mamy obowiązek nie poddawać się i iść do końca w wielkich meczach, które są przed nami. Trzeba rozegrać sezon do końca, który chcemy zakończyć jak najlepiej

Hugo Lloris o doskonaleniu się : 
-Chodzi o szczegóły. Pozycjonowanie. Kroki. Podejmowanie decyzji. Doświadczenie pomaga, ale musisz powtarzać i powtarzać. To jest naprawdę ważne. Zawsze chcesz się doskonalić. Nawet w wieku 34 lat nadal mam tę mentalność i są narzędzia, których nie miałem 10 do 12 lat temu.

-Po dobrej lub złej grze zawsze kwestionujesz siebie. Nawet jeśli miałeś dobry mecz, będzie akcja, którą zechcesz obejrzeć ponownie, aby sprawdzić swoją pozycję i sprawdzić wszelkie szczegóły, które mogłyby polepszyć sytuację. 

-Jako bramkarz zawsze czujesz się odpowiedzialny, kiedy stracisz bramkę. Nawet jeśli jest to najlepszy gol, jaki można strzelić, spójrzysz, jak mogłeś go zatrzymać. Jeśli nie moim ciałem, może to być z moim głosem. Mogłem szybciej przekazać informacje kolegom z drużyny.

-Minęło dziewięć lat. Jeśli nadal tu jestem, to dlatego, że naprawdę zależy mi na klubie. Te rzeczy wpływają na mnie jako na profesjonalistę i wpływają na mnie jako na osobę.

Źródło: Spurs Related

0 komentarzy ODŚWIEŻ

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 13 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się