Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur 2:1 Southampton FC

Tottenham Hotspur
21 kwietnia 2021, 19:00 Tottenham Hotspur Stadium
Southampton FC
Premier League

Everton FC 2:2 Tottenham Hotspur

Everton FC
16 kwietnia 2021, 21:00 Goodison Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 1:3 Manchester United

Tottenham Hotspur
11 kwietnia 2021, 17:30 Tottenham Hotspur Stadium
Manchester United
Premier League

Newcastle United 2:2 Tottenham Hotspur

Newcastle United
4 kwietnia 2021, 15:05 St James\' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Kto nowym managerem Kogutów? Wkrótce poznamy nazwisko?

23 maja 2021, 18:51, Marcin Kłos
Kto nowym managerem Kogutów? Wkrótce poznamy nazwisko?

To zapewne jedno z najważniejszych pytań jakie obecnie zadają sobie kibice Tottenhamu: kto zostanie nowym managerem klubu? Być może odpowiedź poznamy już wkrótce.

Po zwolnieniu Jose Mourinho opiekę nad drużyną przejął były piłkarz Spurs, Ryan Mason.

Wydaje się jednak mało prawdopodobne aby to właśnie on poprowadził zespół w kolejnym sezonie dlatego media prześcigały się w podawaniu kolejnych nazwisk możliwych nowych managerów Tottenhamu.

Najnowsze doniesienia mówią, że włodarze Klubu po przeprowadzeniu serii rozmów zawęzili listę kandydatów do trzech nazwisk.

Nowego managera Tottenhamu mamy poznać już wkrótce, tuż po zakończeniu sezonu Premier League.

Przypomnijmy, że dotychczas w tym kontekście najczęściej wymieniano fachowców takich jak:

- Graham Potter, aktualny opiekun Brighton,

- Erik ten Hag, pracujący w Ajaksie Amsterdam,

- Mauricio Sarri, pozostający bez pracy po opuszczeniu Juventusu,

- Gennaro Gatusso, który po zakończeniu sezonu Serie A opuści Napoli,

- Roberto Martinez, selekcjoner reprezentacji Belgii, były opiekun Evertonu,

- Brendan Rodgers, manager Leicester,

- Ralph Ragnick, niegdyś trener niemieckich klubów, ostatnimi czasy pełniący funkcje dyrektorskie w klubach związanych z koncernem Red Bulla.

Źródło: Thespursweb.com

4 komentarze ODŚWIEŻ

Kamilos
26 maja 2021, 12:47
Liczba komentarzy: 487
z tym Simeone to chyba żart, on zarabia 32? mln rocznie. Gatusso odpada, bo poszedł do Fiorentiny czyli pewnie Vlahovica nie wypuszczą. Jak weźmiemy Pocha z powrotem to będzie niezła beka, ale nie wiem czy pozytywna. Na tem moment to chyba Sarri/Potter , jest jeszcze Nuno Santo.
0
RAFO THFC
23 maja 2021, 21:04