Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur 2:1 Southampton FC

Tottenham Hotspur
21 kwietnia 2021, 19:00 Tottenham Hotspur Stadium
Southampton FC
Premier League

Everton FC 2:2 Tottenham Hotspur

Everton FC
16 kwietnia 2021, 21:00 Goodison Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 1:3 Manchester United

Tottenham Hotspur
11 kwietnia 2021, 17:30 Tottenham Hotspur Stadium
Manchester United
Premier League

Newcastle United 2:2 Tottenham Hotspur

Newcastle United
4 kwietnia 2021, 15:05 St James\' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Wymiana z Sevillą jednak dojdzie do skutku?

20 lipca 2021, 16:11, Marcin Kłos
Wymiana z Sevillą jednak dojdzie do skutku?

Wiele wskazuje, że wymiana zawodników między Tottenhamem a Sevillą jednak się odbędzie podczas tego okienka transferowego. Klubami zamienią się jednak nie Jules Kounde i Davinson Sanchez.

O prawdopodobnej operacji donosi na swoim Twitterze Fabrizio Romano.

Do Londynu z Sevilli miałby przenieść się młody hiszpański skrzydłowy Bryan Gil. W drugą stronę powędrował by Erik Lamela.

Tottenham do całej transakcji dołożył by 25 milionów euro.

Bryan Gil Salvatierra to 20-letni skrzydłowy.  Portal Transfermarkt wycenia go na 30 milionów euro. Poprzedni sezon Gil spędził na wypożyczeniu do Eibar. Dla tego klubu zagrał w 28 meczach. Strzelił 4 bramki i zanotował 3 asysty.

Źródło: Fabrizio Romano

3 komentarze ODŚWIEŻ

Kamilos
20 lipca 2021, 17:23
Liczba komentarzy: 502
Talent czystej wody ,ale strasznie wątłej budowy i jeśli Sevilla go nie chce,a był tam strasznie popmpowany, to coś z nim chyba nadal jest nie tak. Strasznie ryzykowny transfer,zwłaszcza za taką kasę i Lamelę jeszcze. Jak już to wypożyczyć z opcją wykupu
0
Marcin
20 lipca 2021, 18:39
Liczba komentarzy: 1779
To chyba raczej Gil nie chce zostać w Sevilli więc władze klubu chcą wykorzystać szansę żeby coś jeszcze na nim zarobić.
0
Kamilos
21 lipca 2021, 12:55