Wstyd

19 sierpnia 2021, 22:23, Maciej Jamrożek
Wstyd

Tottenham Hotspur przegrał z Pacos de Ferreira 1-0 w ramach pierwszego meczu eliminacji Ligi Konferencji Europy.

Pierwsza połowa zaczęła się obiecująco dla podopiecznych Nuno Espirito Santo, ponieważ Bryan Gil wykonał świetny drybling i udane dośrodkowanie, którego nie potrafił wykorzystać żaden z zawodników Kogutów. Na tym się skończyło. Gra przez reszte połowy była nudna i momentami szło usnąć. Tottenham nie wykonał ani jednego strzału celnego! W 45 minucie Lucas Silva świetnie wykorzystał 100% sytuację po prostopadłym zagraniu Nuno Santosa.

W drugiej Spurs próbowało, ale bezskutecznie. Więcej nie ma sensu pisać, ponieważ nie oddaliśmy w tym meczu ani jednego strzału celnego, podczas gdy rywale 3...

Wstyd, hańba i upokorzenie. Nie można tego opisać inaczej.

Pacos de Ferriera przyjedzie na Tottenham Hotspur Stadium z zaliczką jednej bramki.

Tottenham: Gollini; Doherty, Carter-Vickers (87'Paskotsi), Romero, John (46'Clarke), Davies; Sessegnon (81'Bennett), Lo Celso, Winks, Gil; Scarlett

Pacos de Ferreira: Ferreira; Ferreira Fonseca (72'Ze Uilton), Flavio, Costa Baixinho, Antunes; Antunes Eustaquio, Luiz Carlos; Castro, Santos (63'Djalo), Lucas Silva (72'Delgado); Denilson (88'Joao Pedro)

Źródło: własne; zdjęcie: Liga Konferencji Europy - twitter

5 komentarzy ODŚWIEŻ

RAFO THFC
20 sierpnia 2021, 22:17
Liczba komentarzy: 3181
wstyd ? bez przesady - bardzo przeciętny mecz rezerwowego składu ... wstyd to będzie jak z Sonem, Lucasem i Bargwainem nie odrobimy tego 1-0 na THS
0
Kamilos
20 sierpnia 2021, 19:47
Liczba komentarzy: 565
nie chodzi wcale o awans. W rewanżu zagra pierwszy garnitur i co, przecież w tym pucharze mieli pograć młodzi, a oni nie są w stanie tam nawet awansować,ba stworzyć choć jedną okazję przez 90 minut. Znów będziemy niewiadomo po co męczyć niektórych zawodników,aby potem odpaśc w 1x8.
Kto nie ogląda laliga to Lamela miał świetny debiut, nie chodzi o bramki, ale np ta akcja przy linii końcowej palce lizać. Na szczęście okienko jeszcze trwa, bo środek pomocy leży i kwiczy
Edytowano dnia: 20 sierpnia 2021, 19:48
0
rafcio
20 sierpnia 2021, 11:28
Liczba komentarzy: 78
W ostatecznym rozrachunku i tak się będzie liczył awans.
0
Wolff
20 sierpnia 2021, 00:24
Liczba komentarzy: 220
Nie do końca zgodzę się z upokorzenie czy hańbą raczej wstyd i kompromitacja według mnie tak bo w końcu co to był za skład u nas? Trzech nowych zawodników, z których dwóch nie miało pre sezonu, parę odpadów i masa chłopaków z poziomu Champoinship.
Kompromitacja bo zobaczyliśmy jak wąską kadrę mamy pod względem jakości. Jestem zawiedziony grą zawodników będących blisko pierwszej jedenastki, którzy nie pokazali ambicji, woli walki czy umiejętności. Szczególnie większe oczekiwania miałem od GLC bo Doherty CCV, czy mój "ulubieniec" Winks (którego najodważniejszym zagraniem jest podanie do zawodnika stojącego najdalej 3 metry od niego) co mecz udowadniają, że już dawno nie powinno ich tu być i dzisiejszym występem to potwierdzili. Kompromitacją jest też nasza młodzież i system wyszukiwania talentów (taki Clarke na przykład kosztował nas 11M, a Sessegnon około 27M). Bo kogo z dzisiejszych juniorów można pochwalić za dzisiejszy występ nie biorąc pod uwagę "starał się"? Naprawdę nasz drugi skład to bieda z nędzą.
Dla ciekawych w zeszłym roku znalazłem ten artykuł o młodzieży wypromowanej z naszej akademii i co zwojowali:
0
Eidur
19 sierpnia 2021, 22:48
Liczba komentarzy: 515
Wycieczka do Portugalii dla rezerwowych i tyle. Mimo to nawet takim składem powinniśmy ich ograć. Kompromitacja
1

1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%

Użytkownicy online: Gości online: 150 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype