27 kwietnia 2022, 20:44, Robert Gontarski

2 komentarze ODŚWIEŻ

Kamilos
28 kwietnia 2022, 11:03
Liczba komentarzy: 565
Nic się nie zmieniło, po prostu Conte ma jeden pomysł na grę jak przeciwnik na niego pozwoli to jest dobrze, a jak nie to jest...Tak samo Kulusevski, jak ma mnóstwo miejsca to błyszczy, a jak ma trochę mniej to kompletnie znika, więc dużo lepszy wówczas byłby Lucas, ale z Brentfordem wszedł dopiero w 87 minucie, co prawda i tak zdążył zrobić więcej niż Szwed...atak pozycyjny jak leżał tak dalej kwiczy, mimo że mamy już jednego środkowego pomocnika, który nie boi się piłki.
swoją drogą komentatorzy z c+ po tym co mówili po tej tragikomedii z AV powinni zostać wszyscy zwolnieni, rozumiem jak ktoś widział tylko wynik ale tak...
modlę się aby Włoch odszedł do tego PSG.W tym sezonie i tak miał mnóstwo szczęścia i "specjalnie" poodpadał z wszelkich pucharów, najszybciej jak się dało, aby tylko nie grać co 3-4 dni czego kompletnie nie umie, co pokazał nawet u nas już po tych odpadnięciach. Nawet gdyby miał lepszą ławkę. Wypożyczenie Ndombele było tak jak pisałem wielkim błędem ,bo tak wchodzić musi Winks..ale Conte mu nie dawał grać jak jeszcze u nas był, nawet jak się aż prosiło o to np druga połowa z grającym w 10 Southampton cały mecz z Watfordem bijąc głową w mur, jak wszedł na drugą połowę pierwszego półfinałowego meczu z Chelsea było o niebo lepiej, ale jak ktoś potrzebuje 2 i pół miesiąca ,aby się skapnąć że Doherty jest na wahadle o niebo lepszy od Emersona...to o czym my w ogóle mówimy...
0
DaddyCool
3 maja 2022, 15:04
Liczba komentarzy: 94
Lucas przez 134 meczów w naszych barwach zanotował 15 (!) asyst. Kulu w 14 meczów zanotował asyst 8 (11% vs 57%). Wolę żeby zneutralizowany Deki bez żadnego miejsca i bez formy błąkał się po boisku przez 90 minut niż wpuszczać partacza Lucasa, który jest piłkarzem niedorozwiniętym. Wyobraź sobie grać z najlepszym duetem w historii EPL - Son i Kane i nie notować ani asyst ani goli, jako skrzydłowy (!), z wieloma meczami również na szpicy (!). Dla mnie Lucas jest śmieszny i nie wiem jak można tworzyć jakiekolwiek scenariusze w ktorych Moura jest lepszy od Dekiego, to jest obok drugiego Brazylijczyka i Winksa nasz najgorszy zawodnik.