Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zakłady sportowe online na baseball

16 listopada 2022, 22:31,
Zakłady sportowe online na baseball

Zakłady na baseball są niezwykle popularne wśród przypadkowych fanów i profesjonalnych typerów z kilku kluczowych powodów.

Jeśli również uważasz ten sport za atrakcyjny, możesz znaleźć wszystkie główne opcje zakłady sportowe online w Wazamba: https://wazamba.com/pl/sport.

Przede wszystkim baseball jest jednym z niewielu profesjonalnych sportów uprawianych w letnim kalendarzu sportowym, trwającym od późnej wiosny do końca sezonu w październiku.

W tym okresie harmonogram jest bardzo napięty, ponieważ zespoły grają aż sześć lub siedem meczów tygodniowo.

Baseball to także gra liczbowa, w której każdy konkurs, inning i at-bat mierzone są metrykami. To pozostawia obstawiającym stosy danych, z których mogą skorzystać, obstawiając MLB.

Jak działają zakłady sportowe online na baseball

Baseball ma do zrozumienia jeden z najprostszych rynków zakładów sportowych.

Ze względu na niską punktację w baseballu oraz fakt, że wysoki procent gier rozstrzyga jeden run, preferowaną metodą zakładów na baseball jest po prostu wyłonienie zwycięzcy, znane również jako obstawianie moneyline.

Innym popularnym i prostym zakładem na baseball, który możesz postawić, jest zakład na łączną liczbę runów zdobytych przez obie strony w grze, znany również jako powyżej/poniżej.

Oto spojrzenie na trzy najpopularniejsze rynki zakłady sportowe online na baseball.

Moneyline

Moneyline reprezentuje zestaw kursów na mecz baseballowy oparty na domniemanym prawdopodobieństwie wygranej każdej drużyny.

Najczęściej są one wyświetlane w kursach amerykańskich (setkach) z wartością ujemną (-) przypisaną do faworyta i wartością dodatnią (+) dla słabszego.

Moneyline to zakład na drużynę, którą Twoim zdaniem wygra, jednak ponieważ niektóre zespoły są silniejsze od innych, ilość pieniędzy, które możesz wygrać, zależy od ryzyka.

Na przykład faworyt, który ma wygrać mecz, może mieć moneyline w wysokości -150.

Oznacza to, że na każdą złotówkę, którą chcesz wygrać, musisz postawić 1,50 zł, ponieważ ryzyko z tym związane jest mniejsze, ponieważ faworyt ma większe prawdopodobieństwo wygranej. Zakład w wysokości 150 zł przy -150 daje potencjalną wygraną 100 zł.

Jeśli słabszy w tej grze ma moneyline +130, oznacza to, że za każdy złot, który postawisz, możesz wygrać 1,30 zł, ponieważ ryzyko z tym związane jest większe, ponieważ słabszy ma mniejsze prawdopodobieństwo wygrania gry. Zakład w wysokości 100 zł przy +130 daje potencjalną wygraną 130 zł.

Run line

Run line to bejsbolowa wersja spread, w której liczba runów jest określana jako handicap między dwiema drużynami.

Najpopularniejsza linia to 1,5 runa, przy czym faworyt do wygrania to -1,5, a słabszy +1,5.

Oznacza to, że faworyt musi wygrać dwoma lub więcej biegami, aby pokryć linię biegu, a słabszy może wygrać od razu lub przegrać mniej niż dwoma biegami, aby pokryć run line.

Do run line startowej każdej drużyny dołączony jest zestaw kursów znany jako juice lub vig. To jest koszt postawienia zakładów na run line.

Na przykład, jeśli faworyt run line startowej to -1,5, a juice na nim to +150, jest to pokazane jako -1,5 (+150). Oznacza to, że za każdy zakład o wartości 1 zł na tę linię -1,5 można wygrać 1,50 zł.

Zakłady powyżej/poniżej

Zakłady sportowe online powyżej/poniżej w baseballu są niezwykle popularne wśród bukmacherów, którzy ustalają przewidywaną sumę łączonych runów zdobytych w meczu przez obie drużyny, a obstawiający wybierają, czy ostateczny wynik będzie powyżej lub poniżej tej sumy.

Zarówno powyżej, jak i poniżej mają dołączone szanse, znane jako juice lub vig. Juice opiera się na domniemanym prawdopodobieństwie, że końcowy wynik będzie powyżej lub poniżej określonej liczby.

Załóżmy, że całkowita suma to 8,5 runs z wynikiem powyżej 8,5 (-120) i poniżej 8,5 (+100).

Ze względu na większe prawdopodobieństwo, że wynik wyniesie 9 lub więcej runs, juice na overze jest ustawiony na -120, co oznacza, że za każdą złotówkę, którą chcesz wygrać, musisz zaryzykować 1,20 zł.

Przy prawdopodobieństwie, że końcowy wynik 8 lub mniej przebiegów będzie mniejszy, poniżej ustala się wartość +100, co oznacza, że wygrywasz 1 zł za każdy zaryzykowany 1 zł.

Źródło: -

0 komentarzy ODŚWIEŻ

forum dyskusyjne

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Tottenham Hotspur 3 3 0 0 9
2. Chelsea FC 2 2 0 0 6
3. Liverpool FC 2 2 0 0 6
4. West Ham United 2 2 0 0 6
5. Brighton & Hove Albion F.C. 2 2 0 0 6
6. Manchester United 2 1 1 0 4
7. Brentford F.C. 2 1 1 0 4
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 21/22?
1 5.26%
2-3 26.32%
4-6 63.16%
7-10 5.26%
11-20 0%
19 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 17 Zarejestrowanych użytkowników: 5139 Ostatnio zarejestrowany: RobertJak

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się