Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Fabrizio Romano: Arne Slot to poważny kandydat do pracy w Tottenhamie

22 maja 2023, 08:10, Spursmania
Fabrizio Romano: Arne Slot to poważny kandydat do pracy w Tottenhamie

Fabrizio Romano wypowiedział się na temat stanowiska menedżera Tottenhamu i ujawnił aktualnego faworyta do tej posady. Tottenham wciąż poszukuje nowego stałego menedżera, a wydaje się, że Ryan Mason ma niewielkie szanse na objęcie tej roli.

Spośród różnych wymienianych nazwisk, Romano stwierdził, że Arne Slot, menedżer Feyenoordu, aktualnie prowadzi w wyścigu o przejęcie sterów w Tottenhamie.

Według Fabrizio Romano, Arne Slot jest głównym kandydatem do objęcia stanowiska menedżera Tottenhamu. Podczas dzisiejszego wystąpienia na kanale YouTube, Romano omówił kilka wspomnianych nazwisk, takich jak Luis Enrique i Ruben Amorim.

Jednak w końcu Romano stwierdził, że to właśnie Slot jest obecnie pierwszym wyborem dla Tottenhamu.

"Arne Slot to poważny kandydat do pracy w Tottenhamie. Trwają wewnętrzne kontakty w celu podjęcia decyzji dotyczącej menedżera, ale pierwszym krokiem będzie wybór nowego dyrektora, a następnie nowego menedżera. Arne Slot z pewnością znajduje się w gronie kandydatów do tej roli" - powiedział Romano.

"Luis Enrique również jest doceniany. Dyskutowano również o Amorimie i Postecoglu. Jednak Arne Slot prowadzi w tej rywalizacji". Romano podzielił się także informacją, że Julian Nagelsmann nie prowadzi nowych rozmów z Tottenhamem, pomimo informacji z ostatniego weekendu.

Trwa już długo ta saga dotycząca nowego menedżera Spurs. Wydaje się jednak, że Slot jest zainteresowany objęciem tej posady, gdyby mu ją zaproponowano.

Przypuszcza się, że Feyenoord żąda 10 milionów funtów za jego uwolnienie. Po zdobyciu tytułu jest zrozumiałe, że holenderski klub oczekuje rekompensaty za swojego człowieka.

Slot prowadzi ofensywną grę, co jest w zgodzie z oczekiwaniami kibiców Tottenhamu. Wydaje się, że zdobywa też przewagę w wyścigu, co jest pozytywne.
Decyzja należy teraz do Daniela Levy'ego. Wydaje się, że to on ma ostatnie słowo w tej sprawie.

Źródło: tbrfootball.com

0 komentarzy ODŚWIEŻ

forum dyskusyjne

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 0%
2-3 25%
4-6 0%
7-10 75%
11-20 0%
4 oddane głosy
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 5 Zarejestrowanych użytkowników: 5159 Ostatnio zarejestrowany: Danieldut

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się