Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Ledley King: Uważam, że nadal będzie tu w przyszłym sezonie

22 maja 2023, 12:39, Spursmania
Ledley King: Uważam, że nadal będzie tu w przyszłym sezonie

Ledley King, były kapitan Tottenhamu Hotspur, uważa, że Harry Kane pozostanie w klubie w przyszłym sezonie. 

King sugeruje, że Kane powinien zignorować opinie z zewnątrz i skupić się na swojej własnej karierze. Pomimo spekulacji dotyczących przyszłości Anglika i jego pragnienia zdobycia ważnych trofeów, King uznaje istnienie presji, ale podkreśla ważność lojalności wobec klubu. Były kapitan Spurs wyraża przekonanie, że Kane będzie kontynuował grę w Tottenhamie i podkreśla konieczność zapewnienia mu odpowiedniego wsparcia, aby mógł osiągnąć swój pełny potencjał w klubie. 

Kontrakt Kane'a wygasa w lecie 2024 roku, a od dłuższego czasu trwają spekulacje, że może on opuścić Tottenham na koniec tego sezonu w poszukiwaniu pierwszego znaczącego trofeum. 

Ledley powiedział w programie Kammy and Ben's Proper Football Podcast na BBC Sounds: "Zawsze istnieje dużo presji ze strony zewnętrznej, mówiącej ci, co masz robić. Harry strzela gole, prawdopodobnie pobije rekord Premier League i już teraz jest jednym z najlepszych napastników na świecie. ”
"Zawsze mówiłem, że lepiej zdobyć jeden lub dwa [trofea] w swoim klubie niż pójść gdzie indziej i zdobyć trzy lub cztery. Oczywiście każdy jest inny, rozumiem, że na Harrym będzie większa presja. ”

"Nie wierzę w to, że musi odejść. Kariera każdego to jego kariera. Harry wyciągnął maksimum z indywidualnej kariery, a kiedy zaczynasz jako młody chłopiec, celem jest wyciągnięcie jak najwięcej. ”

"Zawsze ważne jest zatrzymać najlepszych zawodników, Harry od lat był integralną częścią drużyny i klubu, ale znamy tę grę. Ma jeszcze rok kontraktu, oczywiście chcemy go zatrzymać. ”

"Uważam, że nadal będzie tu w przyszłym sezonie i czy możemy sprowadzić odpowiednich ludzi wokół niego, aby przekonać go, że jest we właściwym miejscu dla niego i jego kariery, aby wycisnąć z siebie jak najlepsze?" 

Źródło: BBC

0 komentarzy ODŚWIEŻ

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 18 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się