Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Ankieta: Kto zasługuje na miano piłkarza Spursmanii w sezonie 2008/09?

2 czerwca 2009, 22:50, Marcin Iwankiewicz
Ruszyła pierwsza ankieta na naszej stronie - i chyba najbardziej prestiżowa. Otóż my spursmaniacy będziemy wybierać najlepszego Koguta w tym sezonie. Oto kandydaci:

1)Heurelho Gomes - nie był on faworytem w naszym redakcyjnym gronie, jednak po fenomenalnej końcówce sezonu trudno było go pominąć. Nowy rekord Premier League, powrót do wielkiej formy, pochwały Redknappa. Heurelho tak trzymaj!

2) Vedran Corluka - solidny prawy obrońca pozwolił w tym sezonie poszaleć Lennonowi z przodu. Zdarzały mu się klopsy, jednak jak na pierwszy sezon w barwach Spurs bardzo przyzwoicie.

3)Jonathan Woodgate - twardy jak skała obrońca, który jednak również czasem miewał słabsze momenty. Mimo wszystko pod koniec sezonu grał na najwyższych obrotach. Jako jedyny w prasie otwarcie mówił, że Tottenham nie jest za dobry, żeby spaść. Na szczęście nie miał racji i rządził obroną na tyle dobrze, że wywalczyliśmy nie tylko utrzymanie, ale nawet otarliśmy się o puchary.

4)Ledley King - można powiedzieć że najbardziej kontrowersyjna postać w naszej ankiecie. Z jednej strony twardy silny i szybki obrońca, jeden z najczyściej grających defensorów na świecie, z drugiej strony w prasie częściej niż o jego dobrych spotkaniach, mówiono o problemach alkoholowych i aresztowaniach. Mimo wszystko na boisku nie zawodził aż tak, a biorąc pod uwagę, że nie jest zdolny do trenowania, to chwała mu za to, że w meczach i tak daje z siebie 100%.

5)Aaron Lennon - powrót wielkiego Lennona z jego debiutanckiego sezonu. Grał dużo bardziej dojrzale, walczył w defensywie, za linię autową nie wyjeżdża już 5 razy w meczu, tylko 2 razy. Został nawet wybrany piłkarzem miesiąca w Premier League.

6)Luka Modrić - debiutancki sezon na Wyspach zaczął się dla Chorwata niezbyt ciekawie, jednak po kilkunastu spotkaniach poczuł już jak smakuje brytyjski chleb i zaczął grać prawie na miarę swoich wielkich możliwości. W końcówce sezonu już wszyscy zachwycaliśmy się błyskotliwym Modriciem i módlmy się, żeby za szybko od nas nie uciekł.

7)Benoit Assou-Ekotto - wielu już go skreślało, on jednak wygryzł ze składu Bale'a i powrócił po kontuzji w wielkim stylu. Mimo że również błędów nie unikał, to rozegrał solidny sezon i uczynił wielki postęp.

8) Nikt nie zasłużył - myślę, że nie trzeba komentować. Dla tych, którzy oczekiwali Top 4 i nie przyjmują do wiadomości, że jakiś piłkarz w tym sezonie zagrał chociażby na 60% swoich możliwości
Źródło: własne

28 komentarzy ODŚWIEŻ

FallenOne
2 czerwca 2009, 09:32
Liczba komentarzy: 625
ja bym to rozwazyl w kategorii, ktorego pilkarza najbardziej by nam brakowalo...na cale szczescie Modric nie mial zadnych problemow ze zdrowiem, ale strata Lennona byla chyba najmocniej odczuwalna. Wnosi do skladu duzo polotu, szybkosci i werwy, chociaz nadal bywa szybszy od pilki i chociaz poprawil technike, to nadal zostawia ona sporo do zyczenia. Wyroznilbym tez dwoch graczy, na ktorych na poczatku strasznie wieszalem psy - Gomes za to, ze sie nie poddal i Palacios ( bylem negatywnie nastawiony do tego transferu...), ktory okazal sie naprawde dobra wymiana Zokory - wniosl walke w srodku pola i troche spokoju.
0
martinbm
2 czerwca 2009, 09:20
Liczba komentarzy: 232
zdecydowanie lennon, to był nasz motor napędowy, ewentualnie można też któregoś ze środkowych obrońców wyróżnić,
0
Yido
1 czerwca 2009, 23:50
Liczba komentarzy: 247
No Luka, Luka, ale Aaron nie odstępował mu na krok, przynajmniej w drugiej połowie sezonu. Więc ciężko stwierdzić. Ale stawiałbym na Modricia.
0
tuczi
1 czerwca 2009, 23:50
Liczba komentarzy: 2242
Hehe od kilku dni nie jadłem za specjalnie, więc głodny jestem :P
0
woitek
1 czerwca 2009, 23:42
Liczba komentarzy: 280
Tuczi cos chce mnie zjesc.
0
Qcin
1 czerwca 2009, 23:35
Liczba komentarzy: 69
Luka
0
jasiowaty
1 czerwca 2009, 23:22
Liczba komentarzy: 543
Mimo wszystko, to nagroda należy się Lennonowi. To często dzięki jego rajdom i podaniom otwierała się bramka rywali. Bardzo blisko niego Luka, ale jednak za Aaronem. W niektórych momentach Chorwat jakby walił głową w mur, kiedy obrona przeciwników okazywała się zbyt dobra. Oczywiście pod koniec sezonu sytuacja zmieniała się na korzyść Modricia. Reasumując: Lennon za cały i (podkreślam) równy sezon.
0
tuczi
1 czerwca 2009, 23:11
Liczba komentarzy: 2242
Mój zwycięzca to... Luka Modrić - ciężko wyobrazić sobie naszą linię pomocy bez Chorwata. Trudny początek, ale później już klasa sama w sobie :D A żeby nie przyklaskiwać tylko jemu, to reszta podium: 2. Aaron Lennon - miło oglądało się latającego Lennonka w tym sezonie, brawo. 3. Heurelio Gomes - oj psioczyłem na niego psioczyłem, ale zamknął mi mordę swymi świetnymi występami, pewniak w naszej brameczce
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 26 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się