Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Aaron Lennon graczem roku wg. czytelników Spursmanii

11 czerwca 2009, 15:01, Krzysztof Runowski
Skrzydłowy Aaron Lennon został wybrany przez czytelników spursmanii najlepszym zawodnikiem Tottenhamu w mijającym sezonie. Uzyskał on 45% głosów.

Drugie miejsce zajął Luka Modrić, który otrzymał 32% głosów.

Trzecie miejsce - co wcale nie jest zaskoczeniem - wygrała opcja "nikt nie zasłużył" - 8%.

Następne miejsca ex-aequo zajęli Jonathan Woodgate, Gomes oraz Benoit Assou-Ekotto - 5%, następnie Ledley King - 3%, a Vedran Corluka otrzymał jeden głos co dało 2%.

W ankiecie wzięło udział 70 użytkowników, co przy liczbie zarejestrowanych osób na stronie (653) nie jest zbyt dobrym wynikiem.
Źródło: własne

37 komentarzy ODŚWIEŻ

FallenOne
11 czerwca 2009, 21:47
Liczba komentarzy: 625
Oj Barometr, sprawa Gomesa jest dosyc skomplikowana i pewnie gdyby Redknapp wymienil go w zimowym okienku transferowym, nikt by po nim nie plakal...ale w drugiej czesci sezonu pokazal, ze stac go na wystepy na najwyzszym poziomie. W lidze holenderskiej wyprawial cuda, przeszedl do nas i po prostu przeszedl zalamanie. Ale najwazniejsze - potrafil sie podniesc i wielkie brawa dla niego za to, tym bardziej, ze prawie nikt nie zostawil na nim wtedy suchej nitki (musze przyznac, ze ja tez). Pokazal to, czego wielu zawodnikom Spurs zdecydowanie brakuje - charakter. Mam przeczucie, ze w tym sezonie pokaze klase i zamknie nam wszystkim usta. Nawiazujac do tego, co napisal Ginola - VdS juz nie bedzie raczej tak dobrze bronil, Almunia jest zawsze zagadka, a Given od kiedy przeszedl do Manchesteru broni kiepsko...Lepszy jest Cech i mimo wszystko chyba Reina... Chcesz Akinfeeva? Jest niezly, ale w czym lepszy od Gomesa? Duzo nizszy (czyt. krotsze rece :P) , a i refleks chyba lepszy ma nasza Osmiornica. Benaglio?? Prosze cie, chcesz dawac duze pieniadze za zawodnikow, co do ktorych nie masz najmniejszej pewnosci, ze sobie poradza...ale to przeciez twoje prawo
0
Barometr
11 czerwca 2009, 21:08
Liczba komentarzy: 5046
W odpowiedzi kto za Gomesa - już podawałem milion razy, ale dobra. Tylko mówimy nie o rezerwie, a o sprzedaży Brazylijczyka i na jego miejsce - tak ginola wspomniany Asenjo (jeśli miałby zagwarantowane miejsce w pierwszym składzie i jeszcze nie dogadał się z Atletico to czemu nie?), Akinfeev (może go skusi zmiana otoczenia wreszcie), Benaglio - co prawda wygrał mistrzostwo Niemiec, ale liga angielska to jednak liga angielska, jak się na niego wyda odpowiednią kaskę to może się skusi. A na rezerwę podoba mi się pomysł z Hartem z Man City. Mam jeszcze kilka pomysłów, ale te nazwiska wydają mi się najodpowiedniejsze
0
Skaju
11 czerwca 2009, 20:39
Liczba komentarzy: 478
. Dla mnie to jest zaskoczenie, bo sezon wcale nie uważam za taki zmarnowany.
0
Skaju
11 czerwca 2009, 19:07
Liczba komentarzy: 478
A ja sie zapytam tak - ilu jest lepszych golkiperow w Anglii. van der Sar - ale to juz chyba na prawde byl ostatni taki sezon, Cech, moze jeszcze Given. Reina i Almunia to bardzo dobrzy bramkarze, ale zdarza im sie nie mniej farfocli niz Gomesowi. Ktoremu zreszta ostatnimi czasy praktycznie przestaly sie zdarzac. Oczywiscie tez wolalbym Buffona czy Casillasa, ale mozemy o tym zapomniec. Swietny ylby Asenjo, ktory teraz jest juz porownywalny do Gomesa, za dwa lata bedzie lepszy. Ale nie przyjdzie on do nas grzac lawki tylko na 99,9% wyladuje w Valencii, Atletic lub Villarrealu, gdzie mialby duzo slabszych konkurentow.
0
Skaju
11 czerwca 2009, 18:47
Liczba komentarzy: 478
Powiedz mi kto byłby z pewnością lepszy od Gomesa, kogo mielibyśmy realne szanse ściągnąć... Bramkarz jak bramkarz, popełnia błędy, ale kto ich nie popełnia?
0
Barometr
11 czerwca 2009, 18:28
Liczba komentarzy: 5046
Panowie - uważam, że Gomes jednak na minus, bo w bramce zachowuje się jak drugi Robinson (choć jednak lepszy). Jasne, że widziałem jego metamorfozę w trakcie sezonu (co nawet w kilku komentarzach pozytywnie oceniłem), ale na Boga - on wciąż nie potrafi grać na przedpolu. I chyba tylko lepsza gra naszego bloku defensywnego sprawiła, że puszczał mniej farfoclów niż wcześniej, a i tak miał kilka wpadek na wiosnę . Takie jest moje zdanie i dlatego od początku krytykowałem sprowadzanie Brazylijczyka. On dla mnie zawsze był z cyklu bramkarzy - owszem Marcinie - obdarzonych niesamowitymi umiejętnościami (refleks przede wszystkim), ale nieprzewidywalnych. I stąd moja krytyka wyboru go do tej ścisłej czołówki. Bo podobnie jak Paweł uważam, że zawodnik powinien prezentować pewną wysoką i STABILNĄ formę, żeby konkurować o takie wyróżnienie (sam też głosowałem dlatego na Modricia). I dlatego wolałbym sprowadzić może mniej efektownego ale bardziej pewnego w bramce zawodnika. PS Jeśli chodzi o wsparcie kibiców angielskich dla Gomesa to chwała im za to. Pawle chyba nie przypuszczasz, że gdybym był na White Hart Lane buczałbym na naszego golkipera? Konstruktywna krytyka na naszym forum to zupełnie co innego, niż kibicowanie Kogutom. O tym rozróżnieniu mam nadzieję wszyscy pamiętamy. Podobnie wygląda to w oglądaniu spotkań w telewizji (bo tylko taką mam możliwość). Bez względu na to kto gra w pierwszym składzie i to, że nie lubię Harry'ego przez 90 min trzymam kciuki za naszych, ale po meczu mogę skomentować ich poczynania według mojego uznania. To chyba jasne
0
varba
11 czerwca 2009, 17:29
Liczba komentarzy: 4468
Nie martw się Paweł niedługo znowu zajmiemy 5-te miejsce i znowu przybędzie nam kilku fanów rewolucjonistów oczekujących top4 w dwa sezony!
0
Marcin
11 czerwca 2009, 17:08
Liczba komentarzy: 1784
Właśnie Barometr, nie uważasz, że Gomes w ogólnym "bilansie" wyszedł co najmniej na zero? Kasztany jak z Fulham to się nie jednemu bramkarzowi zdarzały, a żeby zagrać jak z np MU to coś trzeba umieć, no nie? Dlatego nie rozumiem skąd taka niecheć do Gomesa. A sam głosowałem na Modrićia.
0
Barometr
11 czerwca 2009, 17:04
Liczba komentarzy: 5046
sam również gdybym nie zagłosował na Modricia, to głosowałbym na Gomesa. A to własnie dzięki takim jak ty barometr, którzy udupiają człowieka po paru słabszych meczach, zamiast wesprzeć go tak jak to uczynili kibice tottenhamu w Anglii. Sam Gomes to podkreślał nieraz, że wsparcie jakie okazali mu kibice było niesamowite. A słabszy początek sezonu miał każdy z naszych zawodników bez wyjątków. Gomesowi oberwało się najbardziej. Wrócił również w najlepszym stylu moim zdaniem. Głosowałem na Modricia, ponieważ moim zdaniem ( tak jak to było rok temu gdy głosowałem na Steeda ) przez cały sezon trzymał w miarę równą formę, a dla mnie gracz roku to gracz roku, a nie 10 spotkań :)
0
Barometr
11 czerwca 2009, 17:00
Liczba komentarzy: 5046
Statuetka statuetką, ale druga tura by się przydała. Ciekaw jestem, jak zagłosują wyborcy Gomesa :) Jakim cudem go dopuszczono do najlepszego zawodnika sezonu i jakim cudem ktoś na niego zagłosował (chyba, że to był żart)?
0
polespur
11 czerwca 2009, 15:54
Liczba komentarzy: 222
no właśnie, ani razu nikt się nie odezwał... Nie wiem czy jest sens ładowania energii i pieniędzy w coś co ląduje pewnie w klubowym magazynku...
0
jasiowaty
11 czerwca 2009, 15:40
Liczba komentarzy: 543
oj nie wiem czy ta statuetka ma sens, w zeszłym roku pomysł upadł z powodu braku odzewu naszych gwiazd, więc cóż ... Pozostaje zabawa
0
jasiowaty
11 czerwca 2009, 15:35
Liczba komentarzy: 543
I tak, i nie. Czysta zabawa to obecna ankieta, z ktorej nic nie wynika. A gracz sezonu dostanie statuetke, na ktora zreszta tez sie chetnie zrzuce, moglby wiec byc bezwzglednym wyborem Spursmaniakow. Ja oczywiscie wolalbym Luke, ale na Lennonka tez nie bede narzekal. Ale jedyna sluszna kandydatura to tak na prawde "nikt nie zasluzyl"!
0
jasiowaty
11 czerwca 2009, 15:14
Liczba komentarzy: 543
daj spokoj ginola, to nie wybory prezydenckie tylko zabawa :)
0
jasiowaty
11 czerwca 2009, 15:12
Liczba komentarzy: 543
Moim zdaniem powinna byc jednak druga tura, bo zwyciestwo ponizej 50% to nie zwyciestwo. Zastanow sie nad tym Pawel, bo nie tylko ja za tym optowalem...
0
jasiowaty
11 czerwca 2009, 15:01
Liczba komentarzy: 543
zapraszam też do brania udziału w nowej sondzie
0
jasiowaty
11 czerwca 2009, 14:59
Liczba komentarzy: 543
Dziwicie się, że tylko 10 % wzięło udział? A według mnie to pokazuje, ilu 'prawdziwych' użytkowników ma Spursmania. Prawdę powiedziawszy, sam się kiedyś zastanawiałem, jaki odsetek ludzi czynnie bierze udział w życiu Portalu, a teraz mam odpowiedź :)
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 28 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się