Koguty na wypożyczeniu

21 września 2009, 14:47, Piotr Czaplicki
Kyle Walker zagrał dobre spotkanie w derbach Sheffield, wygranych przez United 3:2. Młody obrońca miał udział przy bramce na 3:0, kiedy to piłka wrzucana przez niego z autu trafiła do strzelca gola - Ched'a Evans'a.

Jake Livermore zagrał od pierwszej minuty w meczu Derby z Crystal Palace. Pomocnik stanął przed szansą na strzelenie gola, jednak jego strzał obronił Julian Speroni. Palace wygrali 1:0, a Jake został zmieniony w 55 minucie.

Jamie O'Hara zagrał dobry mecz, jednak prezentujące się w tym sezonie fatalnie Portsmouth przegrało 2:0 z Aston Villa. Jamie otrzymał od Sky Sports ocenę 7.

W League One Oscar Jansson oraz Troy Archibald-Henville zagrali pełne 90 minut w, wygranym przez Exeter 2:1, meczu z Tranmere.

Całe spotkanie rozegrali również Steven Caulker i Ryan Mason, jednak ich Yeovil przegrało z Southampton 2:0. W meczu nie wystąpił Jon Obika, który wraz z angielską kadrą Under-20 przygotowuje się do Mistrzostw Świata U20 w Egipcie. Jon zdobył bramkę w sparingu z Australią.

Andros Townsend wszedł na boisko w 59. minucie spotkania pomiędzy Orient a Stockport. Leyton przegrali 2:1.

W League Two, ligowy debiut dla Aldershot zaliczył Dean Parrett. Zawodnik zagrał 67 minut w spotkaniu przeciwko Crewe David'a Button'a.

Sam Cox spędził cały, zakończony remisem 1:1, mecz pomiędzy Cheltenham a Rotherham na ławce.

Lee Butcher był niewykorzystanym, rezerwowym bramkarzem w, przegranym 0:3, meczu Grays z Altrincham w lidze Blue Square Premier.
Źródło: tottenhamhotspur.com ; skysports.com