Bramka Townsenda na wypożyczeniu

29 września 2009, 20:28, Marcin Nowak
Andros Townsend miał ogromny udział w zwycięstwie Leyton Orient nad Millwall. Nasz skrzydłowy strzelił jedyną bramkę w tym spotkaniu, minutę po tym, jak pojawił się na murawie Brisbane Road.

Tymczasem w innym meczu League One - golkiper Oscar Jansson i obrońca Troy Archibald-Henville wystąpili w przegranym przez Exeter spotkaniu z Charlton. Młody bramkarz wypożyczony z Tottenhamu popisał się świetną interwencją na początku meczu, ale jego zespół i tak przegrał 1-2.

Ryan Mason i Steven Caulker rozegrali natomiast 90 minut w pierwszym zwycięskim meczu swojej drużyny - Yeovil Town. Ich klub na własnym stadionie wygrał z Brentford 2-0.

Jamie O'Hara zebrał entuzjastyczne oceny za swój występ w Premier League, ale nasz pomocnik nie mógł uchronić Portsmouth przed siódmą porażką w siódmym spotkaniu angielskiej ekstraklasy. "Pompeys" przegrali u siebie z Evertonem 0-1.

Z kolei Kyle Walker przebywał 90 minut na boisku w przegranym przez Sheffield United 1-2 spotkaniu wyjazdowym ze Swansea. W innym meczu Championship Adel Taarabt wszedł na boisko w 69 minucie gry dla Queens Park Rangers w spotkaniu z Barnsley. QPR wygrało mecz aż 5-2. Natomiast Jake Livermore rozegrał 78 minut w barwach Derby w zwycięskim 1-0 spotkaniu z Bristol City 1-0 na Pride Park.

Dean Parrett zanotował asystę i został zawodnikiem meczu w wygranym przez Aldershot 4-1 spotkaniu z Cheltenham. Inny zawodnik młodzieżowej Akademii Tottenhamu - Sam Cox nie mógł być z siebie tak zadowolony. Zawodnik przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych Cheltenham.

Lee Butcher wystąpił natomiast w bramce Grays w przegranym 1-2 spotkaniu Blue Square Premier z Forest Green.

Tymczasem Jonathan Obika (obecnie na wypożyczeniu w Yeovil) pojawił się w 72 minucie spotkania pomiędzy Anglią a Urugwajem na Mistrzostwach Świata do lat 20, rozgrywanych w Egipcie. Nasz piłkarz może się czuć zawiedziony, gdyż reprezentacja z Wysp Brytyjskich przegrała po bramce zdobytej przez drużynę z Ameryki Południowej w ostatnich minutach meczu.

Anglia zagra dziś z Ghaną w swoim drugim spotkaniu grupowym.
Źródło: główna