Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Gio zasili Galatasaray ?!

26 stycznia 2010, 11:46, Tomasz Wasak
Jak donoszą brytyjskie media, Giovanni dos Santos jest gotowy na wypożyczenie do Tureckiego giganta - Galatasaray.
Turcy już od jakiegoś czasu obserwowali Gio, który nie potrafił się przebić do pierwszego składu Tottenhamu, w tym sezonie zaliczając jedynie 3 występy.

Zeszły sezon również nie był zbytnio udany dla młodego meksykanina, który większość sezonu spędził na wypożyczeniu w Ipswich Town.

W związku z tym, że reprezentacja meksyku wystąpi w tegorocznych mistrzostwach świata, Giovaniemu bardzo zależy na regularnych ligowych występach. Bardzo możliwe jest wypożyczenie do końca sezonu, z opcją transferu definitywnego
Źródło: www.skysports.com

31 komentarzy ODŚWIEŻ

Barometr
26 stycznia 2010, 20:30
Liczba komentarzy: 5046
cudny dowcip ginola :)
0
MARCUS
26 stycznia 2010, 20:20
Liczba komentarzy: 2060
Uważam podobnie jak Marek. Różnica jest taka, ze Kanutek miał poukładane w główce, a o Gio ciężko to samo powiedzieć.
0
RAFO THFC
26 stycznia 2010, 18:53
Liczba komentarzy: 3181
Tak czekałem kto pierwszy skomentuje wpis gaizi;) Moim zdaniem powinniśmy robić piłkarzom dwa razy w tygodniu odpytkę z katechizmu, przykazań kościelnych i co tam jeszcze w podstawówce kazali czytać:D News z ostatniej chwili - "Harry Redknapp pojechał do Asyżu szukać nowych piłkarzy. Podobno swoje oburzenie z powodu pominięcia wyrazili cystersi z Clairvaux i benedyktyni z Cluny."
0
Marcin
26 stycznia 2010, 18:30
Liczba komentarzy: 1784
Tak, i jeszcze Hassana Shehatę na trenera. Chyba, ze to nie ta religia.
0
gaizka
26 stycznia 2010, 16:03
Liczba komentarzy: 1248
Trzeba brać młodych religijnych chłopaków jak Palacios i można tworzyć drużynę, żadnych skandali typu "mokre gacie" i przywiązanie do klubu większe!
0
gurahl
26 stycznia 2010, 14:52
Liczba komentarzy: 95
To jest 'przekleństwo' Londynu, wszędzie imprezy, kasa, panienki nie ma to najlepszego wpływu na młodych, w takim Villarreal nie miałby takiego życia nocnego i musiałby się wysilić, żeby imprezować, ponadto jest różnica w stylu życia (imprezowania) pomiędzy hiszpanią i wyspami. Dlatego mam wrażenie, że nie wszyscy latynosi nadają się na wyspy ze względu na swoją mentalność. Może czas by zacząć przeprowadzać badania psychologiczne przed ściągnięciem piłkarza? Z tego co słyszałem w Milanie są takie badania przeprowadzane w szczególności dla młodych piłkarzy. Taka zmiana mogłaby przynieść sporo korzyści. Wyobraziłem sobie Romana rozmawiającego z psychologiem po angielsku :P
0
FallenOne
26 stycznia 2010, 14:48
Liczba komentarzy: 625
To bylby swietny krok, gdyby nie to, ze taka umowa mialaby miec opcje definitywnego wykupienia. To znaczy, jesli gra dobrze i moglby sie przebic do pierwszej '11' Spurs, wtedy wykladaja za niego kase i jest lipa...jesli wroci, to znaczy, ze sie nie sprawdzil :/ i tak zle i tak niedobrze. Samo wypozyczenie bez dodatkowej klauzuli byloby jednak swietnym pomyslem.
0
TypOks
26 stycznia 2010, 14:22
Liczba komentarzy: 518
Byłby to z jego strony bardzo mądry krok. Gdzie może lepiej udowodnić swoją wartość niż w zespole prowadzonym przez gościa, który wprowadził go do dorosłego futbolu. Do tego jeszcze asystentem Rijkaarda jest Neeskens i chyba nawet kilku trenerów ściągnęli ze sobą z Barcelony. Powiem Ci Marku też mam dziwne przeczucie - że będzie z nim jak z Kanoute. Za rok-dwa będziemy sobie pluć w brodę:|
0
Marek
26 stycznia 2010, 13:42
Liczba komentarzy: 702
ma dziwne przeczucie że Gio mimo ogromnego talentu zmarnuje sobie karierę. Coraz więcej jest takich jak on. Robinho to kolejny przykład. Jednym zdaniem: Zdolny ale leń - jak mawiają nauczyciele w szkole. Gio ma ogromny talent ale w Tottenhamie mogliśmy głównie podziwiac jego knajpiane występy. Pieniądze , dziewczyny, szybkie samochody, sława, alkohol, imprezy- wszystko to miesza tym dzieciakom w głowach i pozostają tylko niespełnionymi talentami. Szkoda.
0
gaizka
26 stycznia 2010, 11:54
Liczba komentarzy: 1248
Mi się wydaje że to wypożyczenie w jedną stronę. Jeśli wróci to źle, jeśli nie wróci też nie dobrze - tego się obawiam
0
Barometr
26 stycznia 2010, 11:53
Liczba komentarzy: 5046
Jest to bardzo dobry pomysł niech młody zawodnik się ogrywa ale w lepszym zespole niż Ipswich Town. Mysle ,że Galatasaray jest to odpowiedni zespół ,aby nabrać boiskowego doswiadczenia. Nieukrywajmy Gio ma bardzo dobrą technike ale w ogóle nie ma doswiadczenia jeżeli chce jechać na Finały Mistrzostw Swiata musi być gdziejs wypożyczony aby regularnie wystepować.
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się