Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Wkurza mnie strasznie, że...
14 września 2009, 21:39 [cytuj]
Ledwo, co się skończyło okienko, a już bulwarówki spekulują na temat zimy. A co z jesienią?!
Ledwo, co się skończyło okienko, a już bulwarówki spekulują na temat zimy. A co z jesienią?!
Audere est facere!
14 września 2009, 21:54 [cytuj]
Jesień w temacie "transfery" to dla bulwarówek sezon ogórkowy ;) więc ją omijają :D
Jesień w temacie "transfery" to dla bulwarówek sezon ogórkowy ;) więc ją omijają :D
Can't Smile Without You!!!
14 września 2009, 22:31 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
(...)


za parę lat będziesz się śmiał z tego nadmiernego przywiązania do ocen :)
za parę lat będziesz się śmiał z tego nadmiernego przywiązania do ocen :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
14 września 2009, 22:52 [cytuj]
W najbliższą niedzielę mam inwenturę w pracy. Pierwotnie miała zacząć się po godzinie 19 i wszystko wskazywało na to, że obejrzę sobie mecz z Chelsea (do pracy mam 5 minut piechotą)... niestety, okazało się, że zaczynamy o 17 i z meczu nici ... dziś wkurza mnie właśnie ten jakże bolesny fakt :(
W najbliższą niedzielę mam inwenturę w pracy. Pierwotnie miała zacząć się po godzinie 19 i wszystko wskazywało na to, że obejrzę sobie mecz z Chelsea (do pracy mam 5 minut piechotą)... niestety, okazało się, że zaczynamy o 17 i z meczu nici ... dziś wkurza mnie właśnie ten jakże bolesny fakt :(
15 września 2009, 15:36 [cytuj]
mosaj, na Spursmanii panuje więź SMSowa więc jak masz potrzebę to na pewno ktoś pomoże ;]
mosaj, na Spursmanii panuje więź SMSowa więc jak masz potrzebę to na pewno ktoś pomoże ;]
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
15 września 2009, 16:28 [cytuj]
na forum robi nam się shoutbox (czyt. śmietnik) i ja właśnie jestem jednym z tych, co go robią :D
na forum robi nam się shoutbox (czyt. śmietnik) i ja właśnie jestem jednym z tych, co go robią :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
15 września 2009, 17:11 [cytuj]
A ja uważam, że Spursmania ma unikalny klimat i zawdzięczamy to tylko i wyłącznie ludziom odwiedzającym stronę. I wcale mnie to nie wkurza, dziękuje wam wszystkim :)

A spamu nie unikniesz chłopie.
A ja uważam, że Spursmania ma unikalny klimat i zawdzięczamy to tylko i wyłącznie ludziom odwiedzającym stronę. I wcale mnie to nie wkurza, dziękuje wam wszystkim :) A spamu nie unikniesz chłopie
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
16 września 2009, 13:42 [cytuj]
nie ma za co ;d haha ;D
nie ma za co ;d haha ;D
Tottenham 'Til I Die
16 września 2009, 23:21 [cytuj]
skurczybykom (inne słowo mam na myśli, ale podobne) zza miedzy sędziowie wygrali mecz. Jak Węger ma jaja to niech sie odwołuje :D
skurczybykom (inne słowo mam na myśli, ale podobne) zza miedzy sędziowie wygrali mecz. Jak Węger ma jaja to niech sie odwołuje :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
28 września 2009, 19:39 [cytuj]
A mnie wkurzają dwie rzeczy, mianowicie gra naszej świetnej reprezentacji i moja baba wpatrzona w tv jak w obrazek bo akurat zbliżenie na Corluke jest...kurwa a lubiłem gościa no...
A mnie wkurzają dwie rzeczy, mianowicie gra naszej świetnej reprezentacji i moja baba wpatrzona w tv jak w obrazek bo akurat zbliżenie na Corluke jest...kurwa a lubiłem gościa no
28 września 2009, 20:05 [cytuj]
Powiedz jej ze on kocha inaczej albo ze bije swoja dziewczyne.Mam jeszcze kilka pomyslow jakby to nie pomoglo:)
Powiedz jej ze on kocha inaczej albo ze bije swoja dziewczyne.Mam jeszcze kilka pomyslow jakby to nie pomoglo:)
You'll Never Walk Alone
28 września 2009, 20:14 [cytuj]
Albo to i to :D
Albo to i to :D
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
1 października 2009, 17:53 [cytuj]
Wkurzają mnie takie mecze jak ten wczorajszy w wykonaniu Unitek w Lidze Mistrzyń. Całą pierwszą połowę przeważały, cios za ciosem, austryjaczki, choć trochę lepsze technicznie, miewały problemy z dojściem do lini środkowej. A mimo to walnęły dwie bramki. Obydwie z dupy. Na początu drugiej połowy katastrofalnym błędem popisały się aż trzy obrończynie Unii (i to wszytskie trzy na raz!) no i astryjaczce nie pozostało nic innego jak w sytuacji sam na sam dopełnić formalności. Unitki się podłamały, starciły inicjatywę ale SV Neulengbach wciąż nie zachwycał grą. Podanie na skrzydło, rajd, "wrzuta". Aż się Unia pozbierała i znów docisnęłą rywalki do bandy za ich bramką. Znów cios za ciosem, raz po raz wpadały w pole karne, znównie pozwalały rywalkom ani wyrąbać piłki sprzed własnego pola karnego. I znowu nic z tego. Znowu ataki trochę nieporadne, znów brakowało kropki nad i. Dopiero w doliczonym czasie gry wpadła bramka dla nas po świetnym lobie sprzed pola karnego. No niech to szlag. Przed telewizorem to nie jest takie frustrujące:|:zly:
Wkurzają mnie takie mecze jak ten wczorajszy w wykonaniu Unitek w Lidze Mistrzyń. Całą pierwszą połowę przeważały, cios za ciosem, austryjaczki, choć trochę lepsze technicznie, miewały problemy z dojściem do lini środkowej. A mimo to walnęły dwie bramki. Obydwie z dupy. Na początu drugiej połowy katastrofalnym błędem popisały się aż trzy obrończynie Unii (i to wszytskie trzy na raz!) no i astryjaczce nie pozostało nic innego jak w sytuacji sam na sam dopełnić formalności. Unitki się podłamały, starciły inicjatywę ale SV Neulengbach wciąż nie zachwycał grą. Podanie na skrzydło, rajd, "wrzuta". Aż się Unia pozbierała i znów docisnęłą rywalki do bandy za ich bramką. Znów cios za ciosem, raz po raz wpadały w pole karne, znównie pozwalały rywalkom ani wyrąbać piłki sprzed własnego pola karnego. I znowu nic z tego. Znowu ataki trochę nieporadne, znów brakowało kropki nad i. Dopiero w doliczonym czasie gry wpadła bramka dla nas po świetnym lobie sprzed pola karnego. No niech to szlag. Przed telewizorem to nie jest takie frustrujące:|:zly:
1 października 2009, 17:59 [cytuj]
wspieramy Cię Marcinie :bezradny:
wspieramy Cię Marcinie :bezradny:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
1 października 2009, 19:34 [cytuj]
tak Marcinie :zalamka: sercem i duszą ;|
tak Marcinie :zalamka: sercem i duszą ;|
Can't Smile Without You!!!
1 października 2009, 19:39 [cytuj]
Dziękuje Wam. Jesteście bardzo mili,a to się chwali w dzisiejszym społeczeństwie. Podnieśliście mnie na duchu.:D
Dziękuje Wam. Jesteście bardzo mili,a to się chwali w dzisiejszym społeczeństwie. Podnieśliście mnie na duchu.:D
2 października 2009, 19:53 [cytuj]
Wkurza mnie ta &%#*%$* POGODA!
Wkurza mnie ta &%#*%$* POGODA!
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
3 października 2009, 18:50 [cytuj]
Wkurzają mnie dzisiejsze wyniki PL. Takie ni w dupę, ni w oko...:bezradny:
Wkurzają mnie dzisiejsze wyniki PL. Takie ni w dupę, ni w oko...:bezradny:
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
3 października 2009, 20:04 [cytuj]
jasiowaty powiedział/a:
Wkurzają mnie dzisiejsze wyniki PL. Takie ni w dupę, ni w oko...:bezradny:


porównałbym je do bessy na giełdzie, będą cięcia punktów w IKTS ;)
porównałbym je do bessy na giełdzie, będą cięcia punktów w IKTS ;)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 180 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się