Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Wkurza mnie strasznie, że...
12 października 2009, 09:05 [cytuj]
żE PISAłEM NEWSA I MNIE WYLOGOWAłOO!!! :zly:
żE PISAłEM NEWSA I MNIE WYLOGOWAłOO!!! :zly:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
12 października 2009, 22:00 [cytuj]
...że mój najulubieńszy zespół z dzieciństwa, czyli rammstein, musiał posunąć się do takiego teledysku, żeby znów być zauważonym:

http://visit-x.net/rammstein/

teledysk jest, lekko określiwszy, kontrowersyjny, więc proszę nie psioczyć na mnie, jak go nie wymyśliłem, tylko rozpaczam;(
że mój najulubieńszy zespół z dzieciństwa, czyli rammstein, musiał posunąć się do takiego teledysku, żeby znów być zauważonym: http://visit-x.net/rammstein/ teledysk jest, lekko określiwszy, kontrowersyjny, więc proszę nie psioczyć na mnie, jak go nie wymyśliłem, tylko rozpaczam;(
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
14 października 2009, 10:37 [cytuj]
...pada śnieg. 14. października. PADA ŚNIEG!:| wrrrrrrrrrrrr :wnerw: :zly: :zalamka:
pada śnieg. 14. października. PADA ŚNIEG!:| wrrrrrrrrrrrr :wnerw: :zly: :zalamka:
14 października 2009, 12:40 [cytuj]
czapla powiedział/a:
pada śnieg. 14. października. PADA ŚNIEG!:| wrrrrrrrrrrrr :wnerw: :zly: :zalamka:

Fakt, jest STRRRRASZNIE zzzzzimno w Bolesławcu ;(
Fakt, jest STRRRRASZNIE zzzzzimno w Bolesławcu ;(
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
14 października 2009, 18:21 [cytuj]
Przecież ten teledysk to już kiedyś Paweł podrzucił!!
A odnośnie tego zestawienia to Szmbo tam jest chyba trochę na wyrsot, bo takich przypadków jak wymuszenie transferu, to by się kilka znalazło.
Przecież ten teledysk to już kiedyś Paweł podrzucił!! A odnośnie tego zestawienia to Szmbo tam jest chyba trochę na wyrsot, bo takich przypadków jak wymuszenie transferu, to by się kilka znalazło
Kogucie życie!
14 października 2009, 19:38 [cytuj]
wkurza mnie,że najwyraźniej nie będę mógł obejrzeć mecz swoej reprezentacji przez internet:zly:
wkurza mnie,że najwyraźniej nie będę mógł obejrzeć mecz swoej reprezentacji przez internet:zly:
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
14 października 2009, 20:26 [cytuj]
MARCUS: być może, ale wydawało mi się, że jeśli płyta, z której pochodzi piosenka z tego teledysku, więc nie miała prawa się pojawić. No ale: co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr :)
MARCUS: być może, ale wydawało mi się, że jeśli płyta, z której pochodzi piosenka z tego teledysku, więc nie miała prawa się pojawić. No ale: co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
14 października 2009, 21:16 [cytuj]
wkurzają mnie też Włosi:wnerw::wnerw::wnerw: Po tym jak zapewnili sobie 1 miejsce pozwalają Cyprowi prowadzić jako gość 0:2 NIE OBRONIĄ TYTUŁU!!!!
wkurzają mnie też Włosi:wnerw::wnerw::wnerw: Po tym jak zapewnili sobie 1 miejsce pozwalają Cyprowi prowadzić jako gość 0:2 NIE OBRONIĄ TYTUŁU!!!!
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
14 października 2009, 23:18 [cytuj]
koko powiedział/a:
wkurzają mnie też Włosi:wnerw::wnerw::wnerw: Po tym jak zapewnili sobie 1 miejsce pozwalają Cyprowi prowadzić jako gość 0:2 NIE OBRONIĄ TYTUŁU!!!!


Ostatecznie wygrali 3:2 :) Nie ma się co denerwować.
Bardziej denerwuje mnie to, że w RPA nie zobaczę kilku mocnych ekip, m.in Czechów, których miejsce zajmie jakaś Słowenia.
Ostatecznie wygrali 3:2 :) Nie ma się co denerwować. Bardziej denerwuje mnie to, że w RPA nie zobaczę kilku mocnych ekip, m.in Czechów, których miejsce zajmie jakaś Słowenia
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
15 października 2009, 00:53 [cytuj]
skoro Słowenia zajmie ich miejsce to może to jednak nie jest mocna ekipa?:)
skoro Słowenia zajmie ich miejsce to może to jednak nie jest mocna ekipa?:)
15 października 2009, 01:16 [cytuj]
Odpadnięcie Chorwacji;( To jest dopiero mocna ekipa, która niestety nie zagra w tym turnieju. Czekam jeszcze jak Argentyna, na razie do przerwy 0-0. Ciekawe czy Pastuchy (pieszczotliwie, bo bardzo ich lubię) się zakwalifikują, to kopną przed turniejem Maradonę w dupę. Nie na szczęście tylko na stałe. Żeby taki wariat dysponował takimi piłkarzami. Myślę, że każdy przedstawiciel "Polskiej Myśli Szkoleniowej" byłby lepszy, nawet ku**a takie kwiatki jak "selekcjoner Pawlak" czy "selekcjoner Majewski".
Odpadnięcie Chorwacji;( To jest dopiero mocna ekipa, która niestety nie zagra w tym turnieju. Czekam jeszcze jak Argentyna, na razie do przerwy 0-0. Ciekawe czy Pastuchy (pieszczotliwie, bo bardzo ich lubię) się zakwalifikują, to kopną przed turniejem Maradonę w dupę. Nie na szczęście tylko na stałe. Żeby taki wariat dysponował takimi piłkarzami. Myślę, że każdy przedstawiciel "Polskiej Myśli Szkoleniowej" byłby lepszy, nawet ku**a takie kwiatki jak "selekcjoner Pawlak" czy "selekcjoner Majewski"
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
15 października 2009, 01:35 [cytuj]
Nawiasem mówiąc trzeba być niezłym debilem, żeby w najważniejszych meczach wystawić na środku obrony 36-letniego Schiaviego* i młodziutkiego Otramendiego, którzy obaj u Maradony debiutowali. Mając możliwość wystawienia Burdisso, Colocciniego, Samuela, Milito (dobra, długotrwały uraz), Gonzalo Rodrigueza, nawet Ayali czy Daniela Diaza. Który kraj ma tylu doskonałych stoperów? I tak zamrnować ten potencjał! Zresztą znalazłbym też i kilku(nastu) lepszych pomocników niż Veron, Jonas i Di Maria, których właśnie oglądam w akcji. Plus Demichelis ustawiany na prawej obronie. Nieee, to przechodzi ludzkie pojęcie, może będzie dobrze jeśli tym razem Pastuchy nie awansują, niech zagra Urugwaj. Ma zresztą jeszcze pół godziny na pognębienie Boskiego Diego.
*Schiavi to zresztą dobry przykład do dyskusji o transferze Jimmy'ego Walkera, że starszy nie równa się doświadczony.
Nawiasem mówiąc trzeba być niezłym debilem, żeby w najważniejszych meczach wystawić na środku obrony 36-letniego Schiaviego* i młodziutkiego Otramendiego, którzy obaj u Maradony debiutowali. Mając możliwość wystawienia Burdisso, Colocciniego, Samuela, Milito (dobra, długotrwały uraz), Gonzalo Rodrigueza, nawet Ayali czy Daniela Diaza. Który kraj ma tylu doskonałych stoperów? I tak zamrnować ten potencjał! Zresztą znalazłbym też i kilku(nastu) lepszych pomocników niż Veron, Jonas i Di Maria, których właśnie oglądam w akcji. Plus Demichelis ustawiany na prawej obronie. Nieee, to przechodzi ludzkie pojęcie, może będzie dobrze jeśli tym razem Pastuchy nie awansują, niech zagra Urugwaj. Ma zresztą jeszcze pół godziny na pognębienie Boskiego Diego. *Schiavi to zresztą dobry przykład do dyskusji o transferze Jimmy'ego Walkera, że starszy nie równa się doświadczony
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
15 października 2009, 08:55 [cytuj]
..... wkurwia mnie to że kierowcy którzy zdawali prawo jazdy na lotnisku wybierają się w taką pogodę samochodem, połowa tych pizd jeździć nie potrafi a jest tylko trochę śniegu i nie ma mrozu.....co to będzie jak spadnie prawdziwy śnieg....
wkurwia mnie to że kierowcy którzy zdawali prawo jazdy na lotnisku wybierają się w taką pogodę samochodem, połowa tych pizd jeździć nie potrafi a jest tylko trochę śniegu i nie ma mrozu.....co to będzie jak spadnie prawdziwy śnieg
15 października 2009, 10:01 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Ostatecznie wygrali 3:2 :) Nie ma się co denerwować.

No tak, strzelili zwycieńską bramkę w 90min...skąd ja to znam:mysli::nerwus:
No oprócz Chorwatów to jeszcze Turcja (Szwecja?)
No tak, strzelili zwycieńską bramkę w 90min...skąd ja to znam:mysli::nerwus: No oprócz Chorwatów to jeszcze Turcja (Szwecja?)
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
17 października 2009, 01:52 [cytuj]
A bramkarz to również zupełnie inna pozycja niż środek obrony :P
A bramkarz to również zupełnie inna pozycja niż środek obrony :P
Can't Smile Without You!!!
17 października 2009, 14:25 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
A bramkarz to również zupełnie inna pozycja niż środek obrony :P

A prawy obronca to zupelnie inna pozycja niz srodkowy napastnik? I co z tego?:rotfl:
A prawy obronca to zupelnie inna pozycja niz srodkowy napastnik? I co z tego?:rotfl:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
17 października 2009, 21:57 [cytuj]
Co z tego ? Ano to, że ciężko mi przypomnieć sobie środkowych obrońców "pod 40-tkę", którzy graliby na takim poziomie jak bramkarze w ich wieku :P:P:P
Co z tego ? Ano to, że ciężko mi przypomnieć sobie środkowych obrońców "pod 40-tkę", którzy graliby na takim poziomie jak bramkarze w ich wieku :P:P:P
Can't Smile Without You!!!
18 października 2009, 15:58 [cytuj]
Wkurza mnie to, ze w jednej z najlepszych lig na świecie wydarzyło coś tak głupiego jak wczoraj w meczu Sunderland - Liverpool :zly: Gdyby ten balon był na polskim boisku to jeszcze, ale nie w Anglii!!
Wkurza mnie to, ze w jednej z najlepszych lig na świecie wydarzyło coś tak głupiego jak wczoraj w meczu Sunderland - Liverpool :zly: Gdyby ten balon był na polskim boisku to jeszcze, ale nie w Anglii!!
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 33 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się