Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  79  80  81  82  83    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Newsy i spam
23 stycznia 2013, 22:20 [cytuj]
Nam, to by się wysoki zwycięstwa przydały, bo jak stracimy CL przez różnicę bramek, to się chyba ;(.
Nam, to by się wysoki zwycięstwa przydały, bo jak stracimy CL przez różnicę bramek, to się chyba ;(
LMAO
23 stycznia 2013, 22:32 [cytuj]
Hazard skopał kibica? :rotfl::rotfl:
Hazard skopał kibica? :rotfl::rotfl:
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
23 stycznia 2013, 22:39 [cytuj]
a co dokłądnie zrobił bo widzę czerwo ale za co jeśli można wiedzieć?
a co dokłądnie zrobił bo widzę czerwo ale za co jeśli można wiedzieć?
Offence win games, defence wins titles
23 stycznia 2013, 22:50 [cytuj]
To nie był kibic tylko dzieciak od podawania piłek... kurwa dziecięcy bokkser się znalazł!
To nie był kibic tylko dzieciak od podawania piłek... kurwa dziecięcy bokkser się znalazł!
Offence win games, defence wins titles
23 stycznia 2013, 23:01 [cytuj]
Jakby kto nie widziaŠhttp://www.youtube.com/watch?v=ZhFskT4XyAs ;) Tylko że Record by Potatoe ;) Powinni go zawiesić...
Jakby kto nie widział http://www.youtube.com/watch?v=ZhFskT4XyAs ;) Tylko że Record by Potatoe ;) Powinni go zawiesić
Offence win games, defence wins titles
23 stycznia 2013, 23:12 [cytuj]
powinien niezla kase bulic i zawieszenie dostac idiota.. Jak mozna kurwa skopac dzieciaka od podawania pilek..
powinien niezla kase bulic i zawieszenie dostac idiota.. Jak mozna kurwa skopac dzieciaka od podawania pilek
23 stycznia 2013, 23:15 [cytuj]
Zachował sie jak totalny idota , ALE co ten dzieciak wyprawia? nosz kurwa.. jego zadaniem jest te piłki podawać a nie sie na nich kłaść , oczywiście hazard wybrał najgorsze wyjśćie jakie mógł .. a wystarczyło poczekać i wskazać na tego dzieciaka sędziemu podczas gdy nakrył te piłke ciekaw jestem co byłoby wtedy
Zachował sie jak totalny idota , ALE co ten dzieciak wyprawia? nosz kurwa.. jego zadaniem jest te piłki podawać a nie sie na nich kłaść , oczywiście hazard wybrał najgorsze wyjśćie jakie mógł .. a wystarczyło poczekać i wskazać na tego dzieciaka sędziemu podczas gdy nakrył te piłke ciekaw jestem co byłoby wtedy
23 stycznia 2013, 23:17 [cytuj]
Dla mnie, to on próbował wybić piłkę spod tego dzieciaka. No, bo co za kurwa idiota się kładzie na piłce? Lepszy aktor niż Busquets z tego dzieciaka. Hazard przesadził i to mocno, ale tego dzieciaka też powinny spotkać jakieś konsekwencje.
Dla mnie, to on próbował wybić piłkę spod tego dzieciaka. No, bo co za kurwa idiota się kładzie na piłce? Lepszy aktor niż Busquets z tego dzieciaka. Hazard przesadził i to mocno, ale tego dzieciaka też powinny spotkać jakieś konsekwencje
LMAO
23 stycznia 2013, 23:20 [cytuj]
Hades bez porównań do Barcy proszę ;) Bo już za dużo tego durnego konfilktu gimbazy real to barca to jest w necie.
Hades bez porównań do Barcy proszę ;) Bo już za dużo tego durnego konfilktu gimbazy real to barca to jest w necie
Offence win games, defence wins titles
23 stycznia 2013, 23:29 [cytuj]
Odnoszę takie samo wrażenie co Hades, moim zdaniem próbowałem "wykopać" piłkę i wątpię by zrobił (chciał zrobić) krzywdę temu dziecku - sądzę, że powtórki w lepszej jakości to wykażą.
Odnoszę takie samo wrażenie co Hades, moim zdaniem próbowałem "wykopać" piłkę i wątpię by zrobił (chciał zrobić) krzywdę temu dziecku - sądzę, że powtórki w lepszej jakości to wykażą
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
23 stycznia 2013, 23:50 [cytuj]
Bez względu na to co Hazard chciał to ten dzieciak wykazał się kompletnym idiotyzmem. Ok, nie kopie się chłopca od podawania piłek, ale nie kładzie się też na piłce.
Bez względu na to co Hazard chciał to ten dzieciak wykazał się kompletnym idiotyzmem. Ok, nie kopie się chłopca od podawania piłek, ale nie kładzie się też na piłce
COYS!
23 stycznia 2013, 23:53 [cytuj]
Wiele z tego nie wyniknie zapewne. Sędzia może jedynie opisać w sprawozdaniu meczowym, że chłopiec od podawania piłek nie wywiązywał się ze swoich obowiązków. Jedyna kara dla niego będzie taka, że przestanie podawać piłki na meczach. Hazard pewnie dostanie grzywnę w wysokości połowy jego dniówki i sprawa zamknięta.
Wiele z tego nie wyniknie zapewne. Sędzia może jedynie opisać w sprawozdaniu meczowym, że chłopiec od podawania piłek nie wywiązywał się ze swoich obowiązków. Jedyna kara dla niego będzie taka, że przestanie podawać piłki na meczach. Hazard pewnie dostanie grzywnę w wysokości połowy jego dniówki i sprawa zamknięta
24 stycznia 2013, 00:52 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Hades bez porównań do Barcy proszę ;) Bo już za dużo tego durnego konfilktu gimbazy real to barca to jest w necie


Nie rozumiem. Busquets pokazał swoją głupotę i aktorstwo. Tylko nie wiem skąd od razu założenie, że napisałem to w związku z Realem? Ktoś chyba musi to odróżniać, bo jak napiszę coś o Barcy, to nie znaczy od razu, że jestem fanem Realu.
Nie rozumiem. Busquets pokazał swoją głupotę i aktorstwo. Tylko nie wiem skąd od razu założenie, że napisałem to w związku z Realem? Ktoś chyba musi to odróżniać, bo jak napiszę coś o Barcy, to nie znaczy od razu, że jestem fanem Realu
LMAO
24 stycznia 2013, 01:03 [cytuj]
Panowie dzieciak powiedział na twitterze, że jak bozia da okazję to będzie opóźniał grę jak tylko można(czytaj kładł się na piłkę, wyrzucał ją w trybuny etc). Ma chłopak jaja żeby za drużynę tak walczyć xD Z tego co piszą na necie to syn dyrektora Swansea czy coś
Panowie dzieciak powiedział na twitterze, że jak bozia da okazję to będzie opóźniał grę jak tylko można(czytaj kładł się na piłkę, wyrzucał ją w trybuny etc). Ma chłopak jaja żeby za drużynę tak walczyć xD Z tego co piszą na necie to syn dyrektora Swansea czy coś
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
24 stycznia 2013, 02:25 [cytuj]
arek3101 powiedział/a:
Wiele z tego nie wyniknie zapewne. Sędzia może jedynie opisać w sprawozdaniu meczowym, że chłopiec od podawania piłek nie wywiązywał się ze swoich obowiązków. Jedyna kara dla niego będzie taka, że przestanie podawać piłki na meczach. Hazard pewnie dostanie grzywnę w wysokości połowy jego dniówki i sprawa zamknięta


To syn dyrektora Swansea(czy tam kogoś ważnego w tym klubie) To nie FA wyznacza ludzi do podawania piłek, tylko każdy klub u siebie. Nie zdziwiłbym się gdyby mieli prikaz wolniejszego podawania piłek przeciwnikom przy korzystnym wyniku
To syn dyrektora Swansea(czy tam kogoś ważnego w tym klubie) To nie FA wyznacza ludzi do podawania piłek, tylko każdy klub u siebie. Nie zdziwiłbym się gdyby mieli prikaz wolniejszego podawania piłek przeciwnikom przy korzystnym wyniku
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
24 stycznia 2013, 13:44 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Panowie dzieciak powiedział na twitterze, że jak bozia da okazję to będzie opóźniał grę jak tylko można(czytaj kładł się na piłkę, wyrzucał ją w trybuny etc). Ma chłopak jaja żeby za drużynę tak walczyć xD Z tego co piszą na necie to syn dyrektora Swansea czy coś
Dla Ciebie to są jaja , dla mnie to jest kompletna głupota ;)
Dla Ciebie to są jaja , dla mnie to jest kompletna głupota ;)
24 stycznia 2013, 14:03 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
To syn dyrektora Swansea(czy tam kogoś ważnego w tym klubie) To nie FA wyznacza ludzi do podawania piłek, tylko każdy klub u siebie. Nie zdziwiłbym się gdyby mieli prikaz wolniejszego podawania piłek przeciwnikom przy korzystnym wyniku


W podstawówce, jak jeszcze grałem w Cracovii to trener przed meczem nam zawsze mówił, że "szczęściu trzeba pomóc", więc jak przegrywamy to piłkę trzeba podawać jak najszybciej, a jak wygrywamy to na przykład jak piłka wyjdzie za bramkę to można rzucić bramkarzowi jedną piłkę z jednej strony bramki, a drugą z drugiej strony - równocześnie :p
W podstawówce, jak jeszcze grałem w Cracovii to trener przed meczem nam zawsze mówił, że "szczęściu trzeba pomóc", więc jak przegrywamy to piłkę trzeba podawać jak najszybciej, a jak wygrywamy to na przykład jak piłka wyjdzie za bramkę to można rzucić bramkarzowi jedną piłkę z jednej strony bramki, a drugą z drugiej strony - równocześnie :p
26 stycznia 2013, 18:11 [cytuj]
LOL. Luton Town z angielskiej 5-tej ligi pokonało 1-0 Norwich. Poza tym z ciekawszych wyników arsenal wygrał z Brighton 3-2 po bramce Walcotta w 85 minucie, Everton 2-1 z Boltonem po bramce Heitingi w 90 minucie, a QPR przegrało 2-4 z MK Dons.
LOL. Luton Town z angielskiej 5-tej ligi pokonało 1-0 Norwich. Poza tym z ciekawszych wyników arsenal wygrał z Brighton 3-2 po bramce Walcotta w 85 minucie, Everton 2-1 z Boltonem po bramce Heitingi w 90 minucie, a QPR przegrało 2-4 z MK Dons
LMAO
26 stycznia 2013, 19:00 [cytuj]
Hades powiedział/a:
LOL. Luton Town z angielskiej 5-tej ligi pokonało 1-0 Norwich. Poza tym z ciekawszych wyników arsenal wygrał z Brighton 3-2 po bramce Walcotta w 85 minucie, Everton 2-1 z Boltonem po bramce Heitingi w 90 minucie, a QPR przegrało 2-4 z MK Dons


Ostatni wynik nie dziwi. HR koncentruje siÄ™ na utrzymaniu.
Ostatni wynik nie dziwi. HR koncentruje siÄ™ na utrzymaniu
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
26 stycznia 2013, 19:32 [cytuj]
Adebayor przed momentem strzela bramkÄ™ dla Togo. :D
Adebayor przed momentem strzela bramkÄ™ dla Togo. :D
Together we are strong
|<  <<  <  79  80  81  82  83    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 118 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj siÄ™

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj siÄ™