Forum dyskusyjne

|<  <<  <  162  163  164  165  166  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
3 lipca 2019, 17:58 [cytuj]
https://mobile.twitter.com/LastWordOnSpurs
3 filmik na dole, Sissoko już trenuje :D
Ciekawe jak reszta i kiedy wracamy do treningów (tzn.kiedy wszyscy w klubie).
https://mobile.twitter.com/LastWordOnSpurs 3 filmik na dole, Sissoko już trenuje :D Ciekawe jak reszta i kiedy wracamy do treningów (tzn.kiedy wszyscy w klubie)
17 lipca 2019, 01:29 [cytuj]
Słyszeliście że Rose odchodzi najpewniej? :zly:
Słyszeliście że Rose odchodzi najpewniej? :zly:
17 lipca 2019, 08:13 [cytuj]
Wymieniamy skład na młodszy, ale czy na lepszy? Za Rose'a pewnie przyjdzie Sessegnon, ale to przecież nie jest jeszcze ten poziom.
Trippier dogadany z Atletico. Nie słychać nic o szukaniu potencjalnego zastępcy, więc może Mauricio chce na stałe przestawić Foytha na PO.
Wymieniamy skład na młodszy, ale czy na lepszy? Za Rose'a pewnie przyjdzie Sessegnon, ale to przecież nie jest jeszcze ten poziom. Trippier dogadany z Atletico. Nie słychać nic o szukaniu potencjalnego zastępcy, więc może Mauricio chce na stałe przestawić Foytha na PO
17 lipca 2019, 10:21 [cytuj]
Sessegnon nie ma papierów na granie na lewej obronie, to jest lewy skrzydłowy, który myśli tylko o bieganiu do przodu, w obronie będzie walił więcej kiksow niż Trippier i Rose razem wzięci. Poza tym przy odejściu ww. dwojki jesteśmy bardzo zdesperowani na pozyskanie angikow. To pozwala Fulham podbijać cenę. Co do prawej obrony to Foyth ma we mnie swojego fana ale Aurier częściej jest w szpitalu niż na boisku, a KWP ze swoimi umiejętnościami nie wiem czy w Championship by się łapał do szerokiej kadry. Nie wyobrażam sobie zeby nie przyszedł zarówno lewy jak i prawy obrońca. Problemem znowu jest cena. Podobno zarówno za Trippsa jak i Rose'a mamy dostać po 25 baniek. Co za tyle można kupić? Leicester za Chillwella pewnie zaśpiewa s 80, Everton za Digne niewiele mniej. Czarno to widzę.
Sessegnon nie ma papierów na granie na lewej obronie, to jest lewy skrzydłowy, który myśli tylko o bieganiu do przodu, w obronie będzie walił więcej kiksow niż Trippier i Rose razem wzięci. Poza tym przy odejściu ww. dwojki jesteśmy bardzo zdesperowani na pozyskanie angikow. To pozwala Fulham podbijać cenę. Co do prawej obrony to Foyth ma we mnie swojego fana ale Aurier częściej jest w szpitalu niż na boisku, a KWP ze swoimi umiejętnościami nie wiem czy w Championship by się łapał do szerokiej kadry. Nie wyobrażam sobie zeby nie przyszedł zarówno lewy jak i prawy obrońca. Problemem znowu jest cena. Podobno zarówno za Trippsa jak i Rose'a mamy dostać po 25 baniek. Co za tyle można kupić? Leicester za Chillwella pewnie zaśpiewa s 80, Everton za Digne niewiele mniej. Czarno to widzę
17 lipca 2019, 10:55 [cytuj]
Zgadzam się. Biorąc pod uwagę, że potrzebujemy jeszcze zmiennika Kane'a, zastępce Eriksena i walczymy o Salibę, który może po sezonie wejść za Tobiego, to nie dodawałbym sobie kolejnych problemów z transferami bocznych obrońców z pierwszego składu.

Martwi mnie trochę, że rozglądamy się za 19 latkami (Sessegnon, Zaniolo, Saliba) i wydaje się, że chcemy nimi zastąpić ukształtowanych zawodników z podstawowego składu.
Zgadzam się. Biorąc pod uwagę, że potrzebujemy jeszcze zmiennika Kane'a, zastępce Eriksena i walczymy o Salibę, który może po sezonie wejść za Tobiego, to nie dodawałbym sobie kolejnych problemów z transferami bocznych obrońców z pierwszego składu. Martwi mnie trochę, że rozglądamy się za 19 latkami (Sessegnon, Zaniolo, Saliba) i wydaje się, że chcemy nimi zastąpić ukształtowanych zawodników z podstawowego składu
17 lipca 2019, 13:28 [cytuj]
ogłosili skład na singapur, brakuje właśnie Rose, Trippiera, Sancheza ,Wenyame i Diera, ale ostatnio pisali ze Dier nie pojedzie bo wyszły jakieś problemy u niego z badaniami

Ale za to jest Toby i Eriksen co mnie najbardziej cieszy, bo może jednak przedłuży kontrakt
ogłosili skład na singapur, brakuje właśnie Rose, Trippiera, Sancheza ,Wenyame i Diera, ale ostatnio pisali ze Dier nie pojedzie bo wyszły jakieś problemy u niego z badaniami Ale za to jest Toby i Eriksen co mnie najbardziej cieszy, bo może jednak przedłuży kontrakt
|<  <<  <  162  163  164  165  166  

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się