Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Watford

Tottenham Hotspur
19 października 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Watford
Premier League

Brighton & Hove Albion F.C. 3:0 Tottenham Hotspur

Brighton & Hove Albion F.C.
5 października 2019, 13:30 Falmer Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Tottenham Hotspur 2:7 Bayern Monachium

Tottenham Hotspur
1 października 2019, 21:00 Tottenham Hotspur Stadium
Bayern Monachium
Champions League Faza grupowa

Tottenham Hotspur 2:1 Southampton FC

Tottenham Hotspur
28 września 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Southampton FC
Premier League Canal+ Sport 2

Fulham vs Spurs w 5 rundzie FA Cup

30 stycznia 2017, 21:57, Jakub
Fulham vs Spurs w 5 rundzie FA Cup

Dzisiejszego wieczoru odbyło się losowanie par 5 rundy Pucharu Anglii. Koguty zmierzą się z 11 drużyną Championship - Fulham FC. Mecz odbędzie się na Craven Cottage między 17 a 20 lutego. Dokładna data i godzina nie jest jeszcze znana. Pozostałe pary 5 rundy:

Burnley vs Lincoln City

Fulham vs Tottenham

Blackburn vs Manchester United

Sutton vs Arsenal

Middlesbrough vs Oxford

Wolves vs Chelsea

Huddersfield vs Man City

Millwall vs Derby/Leicester

Źródło: oficjalna

9 komentarzy ODŚWIEŻ

Wduwek
31 stycznia 2017, 21:04
Liczba komentarzy: 877
Parker, Fredericks, Button... fajne to Fulham ;)
0
Mecenas
6 lutego 2017, 09:07
Liczba komentarzy: 309
No nieźle! (jak w tej reklamie T-Mobile). Ale nie chodzi tu o tych piłkarzy, a raczej o to że Parker tam gra i to jeszcze w miarę często. Myślałem że on te mecze bardziej z trybun już ogląda.
0
_jaroszy
31 stycznia 2017, 17:53
Liczba komentarzy: 804
Trzeba zagrać troszkę mocniejszym składem niż tym przeciwko Wycombe . Może do tego czasu wróci też Lamela i będzie miał okazję sobie zagrać . Myślę że nie odpuścimy i zagramy o awans do kolejnej rundy .
0
varba
31 stycznia 2017, 00:18
Liczba komentarzy: 4419
Mam nadzieje na mocniejszy skład niż ostatnio. W Fulham gra mój "sąsiad" Chris Martin i nie chce, żeby nam strzelił gola, bo do końca życia będę musiał wysłuchiwać :-)
2
Walu
30 stycznia 2017, 23:31
Liczba komentarzy: 791
Dobre losowanie, ale skład taki jak z Wycombe już nie przejdzie i Poch chyba zdaje sobie z tego sprawę sądząc po ostatnich wypowiedziach. Myślę, ze coś w tym stylu powinno wystarczyć:

Vorm
CCV Toby Wimmer
Trippier Wanyama Winks Rose
Eriksen Son
Janssen

Kilku podstawowych zawodników i kilku rezerwowych, ale jakieś wynalazki typu Onomah to bym sobie raczej odpuścił. Gość dostał tyle szans w tym i w poprzednim sezonie, a nie wykorzystał do tej pory żadnej z nich. GKN, czy Sissoko też raczej z ławki bo nie pokazują póki co wystarczająco dużo, zeby grać w wyjściowej jedenastce.

Jeśli uda się przejść Fulham to dopiero zacznie się walka na serio... :)
0
beyker
30 stycznia 2017, 23:07
Liczba komentarzy: 8
Na dzisiejsze losowanie faktycznie nie można narzekać. No ale jak mówicie Panowie tak czy siak przyjdzie nam się mierzyć z najlepszymi w kolejnej rundzie. Na Fulham pół rezerwowy skład, ale potem ciekawe czy Maurycy pójdzie na całość :) btw. Mason wyszedł ze szpitala!
0
badseed66
30 stycznia 2017, 22:28
Liczba komentarzy: 11
Losowanie niezłe. Fulham to poziom Aston Villi, więc skład lekko rezerwowy powinien dać radę. Ale potem szykują się prawdziwe starcia gigantów, a szkoda odpuszczać w ćwierćfinale.
0
Drakiur
30 stycznia 2017, 22:27
Liczba komentarzy: 18
Dokładnie, to ostatni mecz w którym można marzyć o wygranej grając składem podobnym do tego z Wycombe.
Edytowano dnia: 30 stycznia 2017, 22:46
0
dzejkob