Derby Północnego Londynu - wspólny zlot

23 listopada 2018, 11:46, Sebastian Safian Spursmania
Derby Północnego Londynu - wspólny zlot

Zapraszamy na Derby Północnego Londynu! 2 grudnia (niedziela) o godz. 15.05 Tottenham zmierzy się z Arsenalem na Emirates. 

Zlot znów organizujemy wspólnie z fanami "Kanonierów". Emocji więc na pewno nie zabraknie, jak ostatnim razem, gdy kibice naszych rywali topili smutki po porażce na White Hart Lane. 

Tym razem jednak nie będzie tak łatwo, gdyż ostatnim razem na Emirates wygraliśmy w 2010. Ale cóż to był za mecz! Jakby ktoś chciał sobie przypomnieć - podajmy linka:

https://www.youtube.com/watch?v=dIZz_A3sZ7E

Jak będzie tym razem przekonamy się wspólnie popijając trunki w Zakątek Shot Bar w Warszawie (nie mylić z Zakątek caffe & bar obok). Ten zaprzyjaźniony bar leży w ścisłym centrum miasta - na ulicy Chmielnej 5 (wejście od Nowego Światu lub Chmielnej w bramę na imprezowe podwórze).

Strona na Facebooku - https://www.facebook.com/ZakatekShotbar/

Dodatkowo mamy dla wszystkich fanów obu drużyn tego dnia promocję na wybrane piwa. Okocim Jasny w butelce i Kasztelan niepasteryzowany w butelce będę kosztowały 20 proc. taniej, a więc - 8 zł. Lany Okocim też 20 proc. taniej - 7 zł.

Bardzo przestrzenny Zakątek (około 40 miejsc siedzących i można to powiększyć) mamy praktycznie tylko dla siebie. Specjalnie na tę okazję jest otwierany dla nas wcześniej. Dwa duże telewizory w kluczowych miejscach spokojnie nam wystarczą. Dlatego zapraszamy już od 14.30-45 w niedzielę 2 grudnia.

COYS!

Źródło: -

1 komentarz ODŚWIEŻ

RAFO THFC
1 grudnia 2018, 11:45
jestem;-D
0

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się