Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur 2:1 Southampton FC

Tottenham Hotspur
21 kwietnia 2021, 19:00 Tottenham Hotspur Stadium
Southampton FC
Premier League

Everton FC 2:2 Tottenham Hotspur

Everton FC
16 kwietnia 2021, 21:00 Goodison Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 1:3 Manchester United

Tottenham Hotspur
11 kwietnia 2021, 17:30 Tottenham Hotspur Stadium
Manchester United
Premier League

Newcastle United 2:2 Tottenham Hotspur

Newcastle United
4 kwietnia 2021, 15:05 St James\' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Podsumowanie sezonu! - Młody o Spurs #4

12 maja 2019, 22:39, Bartosz Krzyżanowski
Podsumowanie sezonu! - Młody o Spurs #4

Sezon 2018/19 się zakończył! Koguty rozegrały mecz z Evertonem w ramach ostatniej kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Dla Tottenhamu trafiali Eric Dier i Christian Eriksen. Po spotkaniu można czuć niedosyt, ponieważ w przypadku wygranej Spurs sezon zakończyliby na 3 lokacie.

Moje podsumowanie sezonu:

Zawodnik sezonu: Son - koreańczyk zagrał fantastyzny sezon. Wykręcił duże liczby w klasyfikacji kanadyjskiej i to on podczas nieobecności Kane'a był pierwszoplanową postacią.

Odkrycie sezonu: Sissoko - po kontuzji i odejściu Moussy Dembele wszyscy mieli obawy co do następcy Belga. Sissoko, którego poprzednie sezony były fatalne, spisał się doskonale i został bohaterem Spurs.

Cichy bohater: Llorente - Hiszpan głównie dostawał szanse z ławki jednak, gdy zameldował się na placu gry dawał z siebie wszystko: strzelał ważne bramki, zaliczał asysty.

Rozczarowanie sezonu: Trippier - po świetnym poprzednim sezonie i dobrym mundialu od Trippiera wymagałem znacznie więcej.

Mecz sezonu (przed finałem LM): Ajax - Tottenham 2:3 - mimo nienajlepszej pierwszej połowy zdecydowanie wybieram ten mecz. Wielki comeback Spurs i niesamowita druga połowa.

Gol sezonu: Trafienie Harry'ego Kane'a przeciwko Wolves (1:3)

Ogólna ocena: 8/10. Nie będe się rozpisywał, bo wszystko wyjaśni się 1 czerwca.

 

Dzięki za przeczytanie tego skromnego podsumownia, ale sezon się jeszcze na dobrą sprawę nie skończył. Następnym razem zapraszam na mega podsumowanie!

Źródło: własne

6 komentarzy ODŚWIEŻ

Eidur
13 maja 2019, 19:31
Liczba komentarzy: 514
W stu procentach zgadzam się z oceną, szczególnie z rozczarowaniem sezonu. Trippiera trzeba będzie wymienić na lepszy model, bo nie wiadomo na ile Aurier byłby w stanie ustabilizować formę. Walker-Peters też poza meczami sparingowymi nie wnosi nic dobrego. Poza tym warto sobie przypomnieć, że odkryliśmy w składzie bardzo dobrego rezerwowego bramkarza, który też jest takim małym odkryciem sezonu.
2
Krzyzan
13 maja 2019, 20:57
Liczba komentarzy: 4
Co do KWP to nadaje się on na skrzydło lub wahadło. Chłopak jest za słaby na obrońce fizycznie i z umiejętnościami
1
kiriak
13 maja 2019, 14:00
Liczba komentarzy: 47
Rozczarowanie sezonu : Dier
1
piekny
13 maja 2019, 11:30
Liczba komentarzy: 205
Konieczne i jeszcze raz konieczne transfery!!!!!!! Koniec sezonu tragedia, nasi byli zdziesiatkowani przez kontuzje tak ,ale brak lawki było widać bardzo. Piłkarze oddychali rekawami.Nie ukrywajmy do finału i 4 miejsce zawdzięczamy dużemu szczęściu.
Najważniejsze zatrzymać Pocha!!!!! Chociaż ja i tak myślę że on się nigdzie nie wybiera tylko robi sobie teren pod rozmowy z Levym.
Edytowano dnia: 13 maja 2019, 11:31
1
piekny
13 maja 2019, 11:23
Liczba komentarzy: 205
Damian88- zgadzam sie z tobą w 101%, Sissoko byl zajbisty w każdym meczu, Son w większości!
1
Damian88
12 maja 2019, 22:59