Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Watford -:- Tottenham Hotspur

Watford
18 stycznia 2020, 13:30 Vicarage Road
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport

Tottenham Hotspur 2:1 Middlesbrough FC

Tottenham Hotspur
14 stycznia 2020, 21:05 Tottenham Hotspur Stadium
Middlesbrough FC
 The Emirates FA Cup Trzecia runda

Tottenham Hotspur 0:1 Liverpool FC

Tottenham Hotspur
11 stycznia 2020, 18:30 Tottenham Hotspur Stadium
Liverpool FC
Premier League

Southampton FC 1:0 Tottenham Hotspur

Southampton FC
1 stycznia 2020, 16:00 St Mary’s Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

#28 podcast Spursmania! Podsumowanie sezonu!

13 maja 2019, 21:22, Sebastian Safian
#28 podcast Spursmania! Podsumowanie sezonu!

Zapraszamy do odsłuchania dwudziestego ósmego podcastu Spursmania.org!

Podsumowaliśmy nadal dla nas trwający sezon 2018/2019! 

 

Źródło: -

3 komentarze ODŚWIEŻ

RAFO THFC
14 maja 2019, 17:36
Liczba komentarzy: 3140
wg mnie sezon bardzo udany - jest top4 + finał ligi mistrzów.... ostatecznie oddany stadion na 62.062 ... no i rekordowe dochody klubu /// najlepszy mecz sezonu 3-2 w Amsterdamie z Ajaxem! /// piłkarz sezonu - Sissoko - sić! pomyśleć, że go nazywałem jeszcze w październiku DREWSSOKO .... na drugim biegunie TRIPP odkrycie sezonu Son w roli super napastnika (!)
1
Viktor96
13 maja 2019, 23:19
Liczba komentarzy: 10
Uważam że ten sezon jest bardzo dobry. Na to składa się kilka czynników (np. remont nowego stadionu, brak środków na transfery). Sądzę że MP zrobił kapitalną robotę z zespołem który umówmy się miał problemy (mundial i zmęczenie zawodników). Finał na Wanda, nie zmieni mojego zdania na temat całego sezonu PL. Patrzę na statystyki tego sezonu i Spurs przegrali 13 spotkań z czego (8 z TOP10 i 5 z poza TOP10). Wynik dość słaby. Zgodzicie się ze mną? :)

Troszkę odbiegając... 2 remisy w sezonie, tylko 2. Ciekawe co byłoby gdyby TH nie osiągnął żadnego remisu? Ewenement na skalę światową. I z 71 było 77, miejsce w TOP3 oraz dużo spokoju w walce o UCL. Jednak to nie ma już znaczenia. Jeśli chodzi o najlepszy mecz? Można wybierać między: MU/Chelsea/ ewentualnie Bournemouth bądz Everton. Nie podejmę się wyboru. Najgorszy mecze? Orginalny nie będę ale mecze z Liverpoolem i MC / 4:2 z Arsenalem / Burnley. Też nie podejmę takiej decyzji. Chciałem przyznać tzw. laurki za ten sezon:
1.) MVP: Son
2.) Dzban: Trippier albo (tu może wzbudzę emocję) Dele Alli
3.) Pozytyw: Llorente i Sissoko

Gdybym miał zabrać 3 piłkarzy Tottenhamu na wspólny wypad na piłeczkę to byliby: Hugo, Lucas, Danny Rose.
Chciałem dopowiedzieć coś o Hugo gdyż, to jego drugi finał w tym sezonie. Mundial z kadrą Francji i Champions League z Spurs. Jakby dał zwycięstwo swoimi interwencjami to ucieszyłbym się jak za przeproszeniem pojebany. Pytanie do was, drodzy mejweni Tottenhamu i do ludzi którzy piszą tutaj na Spursmanii... Jeżeli faktycznie byłoby tak że Poche zrezygnuje, wróci do Argentyny, odpocznie, to jak sądzicie: Ktoś może zastąpić Poche czy nie ma takiej osoby? (czysto hipotetycznie się pytam). Mnie to zastanawia i myślę że nie ma takiej osoby która mogłaby go zastąpić. I na koniec oczekiwania: transfery, TOP4 i jakiś Puchar Anglii czy Puchar Ligi) :)
Edytowano dnia: 13 maja 2019, 23:45
3
wyleszczony