Zapisy do oficjalnego fanklubu - Poland Spurs 2019/2020

13 czerwca 2019, 17:15, Tomek Trzaskalski Spursmania
Zapisy do oficjalnego fanklubu - Poland Spurs 2019/2020

Kochani Spursmaniacy!!!

Nadszedł czas na zapisy na nowy sezon 2019/2020 do oficjalnego fanklubu Poland Spurs, którego jedynym patronem medialnym jest Spursmania.

Zapisy trwają do 30 sierpnia 2019 i ani dnia dłużej ;-). Co należy zrobić, aby przystąpić lub przedłużyć członkostwo w naszym klubie?

1. Dokonać przelewu w wysokości 60 PLN na mój nr konta Konto PLN:  03 1050 1025 1000 0092 5002 5765 - Tomasz Trzaskalski
2. Wysłać mail na mój adres kontakt@spursmania.org z następującymi danymi: - w tytule maila wpisać swój nr CRN - podać dane: Imię, nazwisko, nick na Spursmamii i nr telefonu. - kopię przelewu za członkostwo (tytuł przelewu: POLAND SPURS)

Przypominam zasady kupna biletów na mecze Spurs: Dla członków Poland Spurs z memberem: zgłaszajcie do mnie zapotrzebowanie na wyjazd a ja Wam wysyłam dokumenty do wypełnienia, które następnie wysyłam do klubu. Ta forma jest o tyle pewna, ponieważ dla każdego fanklubu istnieją pewna pula biletów, których się w wolnej sprzedaży nie dostanie. Stąd możliwość na wyjazd na takie mecze jak z Woolwich, WHU, Manchester United czy Chelsea.
Wyjazdy z Poand Spurs dotyczy grup powyżej trzech osób.

Jednak aby móc pojechać z Poland Spurs na mecz i tak musicie mieć wykupionego membera. Lista terminów na poszczególne mecze do, kiedy trzeba zgłosić akces pojawi się przed rozpoczęciem sezonu i będzie opublikowana na Spursmanii.

Dla kibiców z memberem: Zasady takie jak dla wszystkich. Na oficjalnej stronie klubu pojawią się daty rozpoczęcia sprzedaży na poszczególne mecze i wtedy będziecie mogi kupić bilet. Membersi Bronze mogą kupić bilet jeden dzień wcześniej od Lilywhite. Pamiętajcie, że na hity i tak jest trudno kupić bilet, bo pierwszeństwo mają Season Tickets Holders.

Dla pozostałych: Czekacie na General Sales i kupujecie, jeśli są wolne miejsca. Terminy General Sales podane są również w liście terminów, którą opublikuję. Ważna informacja! Wszyscy, którzy chcą kupić bilet muszą posiadać kartę kredytową (nie koniecznie swoją ;-))

Nowi kibice którzy rejestrują się na wwww.tottenhamhotspur.com muszą pamiętać aby przy rejestracji wpisać odpowiedni fanklub. W naszym przypadku wpisujcie POLAND SPURS. Kibice z zagranicznym adresem nie mogą nalażeć do POLAND SPURS.

ZAPISY DO POLAND SPURS SĄ POD TYM LINKIEM http://www.tottenhamhotspur.com/supporters-clubs/poland-spurs/

oraz

w Waszym PROFILU UŻYTKOWNIKA - CZŁOKOSTWO na SPURSMANII. 

Źródło: TT

0 komentarzy ODŚWIEŻ

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się