Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Watford -:- Tottenham Hotspur

Watford
18 stycznia 2020, 13:30 Vicarage Road
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport

Tottenham Hotspur 2:1 Middlesbrough FC

Tottenham Hotspur
14 stycznia 2020, 21:05 Tottenham Hotspur Stadium
Middlesbrough FC
 The Emirates FA Cup Trzecia runda

Tottenham Hotspur 0:1 Liverpool FC

Tottenham Hotspur
11 stycznia 2020, 18:30 Tottenham Hotspur Stadium
Liverpool FC
Premier League

Southampton FC 1:0 Tottenham Hotspur

Southampton FC
1 stycznia 2020, 16:00 St Mary’s Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Bezbarwny Tottenham przegrał na Stamford Bridge 2:1...

22 lutego 2020, 15:24, Sebastian Safian
Bezbarwny Tottenham przegrał na Stamford Bridge 2:1...

W spotkaniu otwierającym 27. kolejkę Premier League - Tottenham Hotspur przegrał na Stamford Bridge z Chelsea FC 2:1. Jak na kaliber meczu derbowego - podopieczni Jose Mourinho wyglądali bardzo bezbarwnie.

Na gola długo nie trzeba było czekać, już w 15 minucie - po kilku dobitkach, drogę do siatki Hugo Llorisa znalazł Olivier Giroud. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, piłkarze Franka Lamparda rozklepali obrońców gości, a następnie mocnym uderzeniem popisał się Marcos Alonso, który nie dał szans francuskiemu bramkarzowi. Wynik uległ zmianie jeszcze w 89 minucie - Erik Lamela otrzymał podanie w pole karne, chcąc podać dalej do kolegi z drużyny, nabił Antonio Rudigera i piłka wpadła do bramki Willy'ego Caballero.


Chelsea FC 2:1 Tottenham Hotspur

Chelsea FC: Caballero, Azpilicueta, Christensen, Rudiger, James, Jorginho, Kovacic, Alonso, Barkley, Giroud, Mount
Ławka: Kepa, Abraham, Willian, Ruben Loftus-Cheek, Zouma, Emerson, Gilmour

Tottenham Hotspur: Lloris, Vertonghen, Alderweireld, Sanchez, Davies, Lo Celso, Winks, Ndombele, Tanganga, Bergwijn, Moura
Ławka: Lamela, Dier, Sessegnon, Alli, Gazzaniga, Aurier, Fernandes

 

Źródło: -

5 komentarzy ODŚWIEŻ

Kamilos
27 lutego 2020, 17:43
Liczba komentarzy: 424
no właśnie, paradoksalnie, tym bardziej jesteśmy ustawieni z tyłu, tym łatwiej wchodzą nam do bramki, może Pitołaj raczył, by to zauważyć
0
Marcin
24 lutego 2020, 18:41
Liczba komentarzy: 1771
Nie ma powodów do paniki!
Kiedy przychodził Mourinho zakładaliśmy, że zapewni wyniki kosztem utraty stylu. Jesteśmy więc w połowie drogi. Styl stracony, teraz jeszcze tylko wyniki!
0
Wduwek
22 lutego 2020, 20:51
Liczba komentarzy: 890
Masakra. Jak można w meczu derbowym o ogromną stawkę, zagrać jak w spotkaniu o nic z jakimś Gillingham? Mam duże pretensje do trenera i piłkarzy już nawet nie o wynik, tylko o bezbarwność tej porażki.
0
RAFO THFC
22 lutego 2020, 17:47