Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

#22 pomeczowy podcast!

10 lutego 2019, 23:26, Sebastian Safian
#22 pomeczowy podcast!

Zapraszamy do odsłuchania dwudziestego drugiego podcastu Spursmania.org!

Rozmawialiśmy o meczu z Leicester oraz nadchodzącym z Borussią Dortmund. Poruszyliśmy temat kontraktu Eriksena. Nie omineliśmy plotki - spotkanie Pocha w restrauracji z Zidanem i Beckhamem.

 

Źródło: -

8 komentarzy ODŚWIEŻ

Viktor96
11 lutego 2019, 20:58
Liczba komentarzy: 10
Siemanko Panowie! :D Pisałem do was wcześniej ale mój długi tekst się nie zapisał. Jestem zażenowany ale cóż napiszę od nowa... 1.) Jeśli chodzi o sędziego...Antonio Miguel Mateu Lahoz który swoją postacią wzbudza wiele kontrowersji i delikatnie mówiąc... gwiazdorzy (przykład: MC vs Liverpool). Prowadził 3 mecze Tottenhamu w europejskich pucharach: - CSKA (0:1) kartka: Wanyama , gol: Son - Dnipro (1:0) kartka: Vertonghen - Inter (0:3) kartka: Bale , gole: Bale, Sigurdsson i Vertonghen Jeśli chodzi o BVB to sytuacja wygląda tak: - 2 mecze BVB (Juve i Galatasaray) - 0 żółtych kartek po stronie BVB W ramach ciekawostki, Lahoz sędziował 12 razy zespołom z Premier League w pucharach. - Najwięcej MC (4) - Najwięcej kartek (MC i Chelsea) odpowiednio: 9 i 7. Mam taką nadzieję że sędzia główny będzie dodatkiem do środowego meczu Tottenhamu vs BVB. A jeśli chodzi o wynik: Remis. A najlepiej wygrać bez straty gola. :D ... 2.) Jeśli chodzi o Eriksena, mam w głowie coś takiego iż: Dajmy mu odejść, sprzedajmy go za bardzo dobre pieniądze a zanim to się stanie to kupmy kogoś o zbliżonej charakterystyce do gry Christiana. Wiem że to co piszę jest mało prawdopodobne ale...może się uda. :x 3.) Co do Mistrzostwa Anglii: Ja cały czas nie wierzę w tytuł. Przewaga jest niewielka, dobrze byłoby wygrać ten zaległy mecz. I szukać jakiegoś potknięcia ze strony MC i Liverpool ale będzie trudno. Pep ma najlepszą ławkę rezerwowych w PL. W Liverpoolu jest Shaqiri , Keita , Trent Arnold i kilku innych by się znalazło a Tottenham? Przy kontuzjach i zmęczeniu zawodników to nie widzę takiej szansy. :/ Wierzę że Tottenham będzie w TOP 3.
5
wyleszczony
11 lutego 2019, 22:50
Liczba komentarzy: 91
Kogo widzisz w zastępstwie Eriksena? Przy naszych budżetach transferowych to nie ma takiego piłkarza.
1
Viktor96
12 lutego 2019, 18:32
Liczba komentarzy: 10
wyleszczony - słuchaj, myślałem nad twoim pytaniem... i nie mam nic szczególnego do powiedzenia ale! spróbowałem znależć kogoś kto mógłby zastąpić...kieruję się wg transfermarkt: - Kai Havertz (Leverkusen) 65 mln. Lat 19 - Hakim Ziyech (Ajax) 35 mln. Lat 25 - Golovin (Monaco) 30 mln Lat 22 - van de Beck (Ajax) 20 mln Lat 21 - Gastón Pereiro (PSV) Lat 23 - Zaniolo (Roma) Lat 19. --- Rzucam tylko kilkoma nazwiskami :) Albo jest jeszcze jedna opcja ale to bardziej oderwana... niech Spurs sobie wychowają takiego zawodnika. :D
1
wyleszczony
12 lutego 2019, 19:02
Liczba komentarzy: 91
Hmmm to Ci powiem, że ostatnia z twoich opcji jest najbardziej prawdopodobna :D Wychowanie swojego młokosa. Może pyknie Harry Winks lub już Poch szykuje nam Skippa...
0
Viktor96
12 lutego 2019, 19:33
Liczba komentarzy: 10
wyleszczony - wychować, wyszkolić , zadbać o niego i być może w przyszłości będziemy świadkami czegoś pięknego. (: ale wolałbym też kogoś kupić. ale ale jeszcze coś... ciekawi mnie jak to się z Eriksenem rozwiąże... :/
0
wyleszczony
12 lutego 2019, 20:17
Liczba komentarzy: 91
W końcu Winks porównywany jest do Iniesty :)
1
BAE
12 lutego 2019, 23:24
Liczba komentarzy: 4
"Przy kontuzjach i zmęczeniu zawodników to nie widzę takiej szansy. :/ Wierzę że Tottenham będzie w TOP 3." Jedziemy na oparach, a ostatnie wyniki trochę przefarcone. Z Fulham w koncowce, newcastle 1:0 wyszarpane. W końcu szczęście nas ominie.
1
panviktor96
11 lutego 2019, 19:45