Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Watford

Tottenham Hotspur
19 października 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Watford
Premier League

Brighton & Hove Albion F.C. 3:0 Tottenham Hotspur

Brighton & Hove Albion F.C.
5 października 2019, 13:30 Falmer Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Tottenham Hotspur 2:7 Bayern Monachium

Tottenham Hotspur
1 października 2019, 21:00 Tottenham Hotspur Stadium
Bayern Monachium
Champions League Faza grupowa

Tottenham Hotspur 2:1 Southampton FC

Tottenham Hotspur
28 września 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Southampton FC
Premier League Canal+ Sport 2

#23 pomeczowy podcast! Tottenham Hotspur 3:0 Borussia Dortmund​!

14 lutego 2019, 00:48, Sebastian Safian
#23 pomeczowy podcast! Tottenham Hotspur 3:0 Borussia Dortmund​!

Zapraszamy do odsłuchania dwudziestego trzeciego podcastu Spursmania.org!

Rozmawiamy świeżo po meczu, ALE jakim meczu! Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund​!

 

Źródło: -

7 komentarzy ODŚWIEŻ

Viktor96
14 lutego 2019, 18:38
Liczba komentarzy: 10
To chyba jest jedno z najważniejszych zwycięstw Tottenhamu pod wodzą Pochettino odkąd dołączył do klubu. Taką drugą połowę to poprosiłbym do końca sezonu żeby zespół tak grał. Na 3:0 poleciały mi łzy i niedowierzałem. Byłem w szoku. Noc o której kibice, fanatycy i sympatycy Spurs będą pamiętać latami. 9 dni to dużo czasu, liczę na to że odpoczną i złapią oddech jest im to potrzebne. Za 3 tygodnie rewanż, myślę sobie że strzelenie gola jako pierwszy dałby większy komfort gry. Mam również nadzieję że Son, Lamela i Toby nie złapią żadnej kartki w rewanżu bo groziłoby im wykluczenie. Gadaliście o Polsacie i TVP.... mnie to jakoś nie interesuję co "eksperci" mówią. Smutne jest to że oni są w większości przypadków niedokształceni. NC+ jest okej. Szanuję tam dziennikarzy. :) Mam takie wrażenie że BVB chyba się skupi na Bundeslidze. 5 pkt przewagi nad Bayernem. Wydaję mi się że najwięcej sił powinni wysłać na ligę. Oni mają szansę przerwać hegemonię ekipy z Monachium. 3:0 jest to taki kapitał którego się nie da spierdolić. Wszyscy tu piszą o koncentracji, zgadzam się. A jeśli chodzi o rywala... nikt z was nie wytypował przeciwnika i słusznie bo jest zdecydowanie za wcześnie. Nie można tak myśleć i nie można być zbyt pewnym siebie. :D
0
KogutSpurs
14 lutego 2019, 17:41
Liczba komentarzy: 51
Piękna noc na Wembley. Teraz już nie możemy powiedzieć, że wygraliśmy na farcie. Teraz zasłużony odpoczynek dla piłkarzy. Aż szkoda, że 9 dni trzeba czekać na kolejny, ale to nie roboty, niech odpoczną. Super Jan sprawdza się na lewej obronie, chyba Poch powinien go tam częściej wystawiać. To co robi nasz drugi Harry to poezja. Foyth z Sanchezem (zresztą jak cała drużyna) lepiej zagrali w 2 połowie. Llorente był wczoraj niezłym jokerem. Son naturalnie strzelił przeciwko BVB (Podobno w prawie każdym meczu z tym klubem strzelał gola). Oczywiście trzeba uważać i strzelić w rewanżu przynajmniej 1 brameczkę. Dowodem na to, że jednak trzeba uważać, jest mecz AS Romy z FC Barceloną. Podobna sytuacja jak nasza. Fajnie, że Kane wróci na Burnley, a do zdrowia dochodzi też Dele. Bylibyśmy utrzymali zwycięską passę jak najdłużej :)
0
BAE
14 lutego 2019, 16:50
Liczba komentarzy: 4
Wspaniały mecz. Baliśmy się mega tego meczu, ale wynik 3:0 uspokaja przed rewanżem. Mam nadzieje, że drugi mecz to tylko formalność.
0
Kamilos
14 lutego 2019, 15:30
Liczba komentarzy: 404
v kibice...przypomnijcie sobie pierwszą połowę, w rewanżu będzie jeszcze gorąco, przyda się gol strzelony z jakiejś kontry, żeby nie było jak z Interem parę lat temu, a nawet gorzej
2
wyleszczony
14 lutego 2019, 15:56
Liczba komentarzy: 87
Dokładnie, skupienie w tym meczu to priorytet!
0
Ruse
14 lutego 2019, 15:04