Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Wolverhampton FC -:- Tottenham Hotspur

Wolverhampton FC
15 grudnia 2019, 15:00 Molineux Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Bayern Monachium 3:1 Tottenham Hotspur

Bayern Monachium
11 grudnia 2019, 21:00 Allianz Arena
Tottenham Hotspur
Champions League Faza grupowa

Tottenham Hotspur 5:0 Burnley FC

Tottenham Hotspur
7 grudnia 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Burnley FC
Premier League

Manchester United 2:1 Tottenham Hotspur

Manchester United
4 grudnia 2019, 20:30 Old Trafford
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Eriksen rozważa opuszczenie Tottenhamu

5 czerwca 2019, 18:44, Michał Bylicki
Eriksen rozważa opuszczenie Tottenhamu

W środę w wywiadzie dla magazynu Ekstra Bladet Eriksen oznajmił, że przyszedł czas w jego karierze, kiedy chciałby spróbować czegoś nowego.

"Jestem w momencie mojej kariery, kiedy chciałbym spróbować czegoś nowego. Mam ogromny szacunek do tego co wydarzyło się w Tottenhamie, ale w piłce nożnej nigdy nie wiesz, kiedy sprawy się wyjaśnią, To może się stać w każdym momencie."

Eriksen dołączył do Tottenhamu w 2013 roku. Od tego czasu zaliczył 276 występów, zdobywajac 66 bramek. 

"Jeżeli nie pojawi się nic bardziej ekscytującego, to czemu nie zostać w Tottenhamie? Może podpiszę nowy kontrakt, wszystko zależy od warunków jakie tam będą."

 

Źródło: Mirror

Autor

Z wykształcenia ekonomista-administrator. Na studiach odkryłem, że zupełnie mnie to nie interesuje. Od kilkunastu lat mieszkam w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuje jako kontroler jakości. Tottenhamowi kibicuję od 2004 roku, pasja która w przeciągu lat przerodziła się w obsesję. Ze Spursmanią współpracuję od 2008 roku. Poza piłką nożną interesuje mnie polska siatkówka, sporty walki na poziomie lokalnym i światowym, historia i polityka.

4 komentarze ODŚWIEŻ

qualitytips
10 czerwca 2019, 12:56
Liczba komentarzy: 1
https://hotbetspoland.wordpress.com/ - 7 kuponów na 8 trafionych! skany wszystkich na blogu! na DZIŚ mają już dostępny kolejny kupon kurs ponad 100! polecam bo sam grałem z nimi ostatni kupon. Dają zawsze skany otwarte kuponów.
0
varba
8 czerwca 2019, 00:01
Liczba komentarzy: 4432
Real wydał już tyle kasy, że tam na pewno nie pójdzie, chyba że jakaś wymiana. Może za Bale'a?
0
wyleszczony
6 czerwca 2019, 11:47