Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Watford -:- Tottenham Hotspur

Watford
18 stycznia 2020, 13:30 Vicarage Road
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport

Tottenham Hotspur 2:1 Middlesbrough FC

Tottenham Hotspur
14 stycznia 2020, 21:05 Tottenham Hotspur Stadium
Middlesbrough FC
 The Emirates FA Cup Trzecia runda

Tottenham Hotspur 0:1 Liverpool FC

Tottenham Hotspur
11 stycznia 2020, 18:30 Tottenham Hotspur Stadium
Liverpool FC
Premier League

Southampton FC 1:0 Tottenham Hotspur

Southampton FC
1 stycznia 2020, 16:00 St Mary’s Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Pierwszy zimowy transfer! Gedson Fernandes kogutem!

15 stycznia 2020, 10:41, Przemysław Grudzień
Pierwszy zimowy transfer! Gedson Fernandes kogutem!

Tottenham osiągnął porozumienie w sprawie 18-miesięcznego wypożyczenia Gedsona Fernandesa z Benfiki z opcją wykupu.

Jako wychowanek akademii Benfiki, Gedson zadebiutował w pierwszym zespole w zeszłym sezonie i został najlepszym młodym zawodnikiem Primeira Liga w sierpniu ubiegłego roku. Z drużyną Benfiki zdobył mistrzostwo kraju, grając w 22 spotkaniach. W sumie we wszystkich rozgrywkach wystąpił 53 razy strzelając trzy bramki.

Na scenie międzynarodowej wystąpił w Portugalii ponad 50 razy, reprezentując swój kraj w każdej grupie wiekowej od 15 roku życia. Był także członkiem reprezentacji Portugalii, która wygrała Mistrzostwa Europy UEFA do lat 17 w 2016 roku. Gedson ma za sobą także dwa występy w dorosłej reprezentacji.

W zespole Tottenhamu Portugalczyk  będzie występował z numerem 30 do końca tego sezonu.

 

Źródło: Tottenham official

10 komentarzy ODŚWIEŻ

varba
21 stycznia 2020, 07:25
Liczba komentarzy: 4435
Wyglądał całkiem przyzwoicie w pierwszym meczu. Wszystko przychodziło mu bardzo łatwo.
0
RAFO THFC
16 stycznia 2020, 20:29
Liczba komentarzy: 3140
wielka niewiadoma i jednocześnie wielka nadzieja
Edytowano dnia: 16 stycznia 2020, 20:30
0
DaddyCool
15 stycznia 2020, 20:47
Liczba komentarzy: 80
O nie, nie można edytować. 'Do Kucharczyka i Messiego' miało być. Nie przyrównanie do przyrównania.
0
Damian88
15 stycznia 2020, 12:08
Liczba komentarzy: 376
Swietna wiadomosc. Nikt z nas nie wie czy wypali, ale dla Daniela naleza sie wielkie brawa za warunki na jakich pozyskal tego goscia. Co do samego Ferdnandesa - gosc to taka typowa 8, umie rozegrac, swietny drybling, prowadzenie pilki, czeste odbiory. Niekoniecznie dobre staty, ale pozycja na jakiej gra niekoniecznie wymaga wykrecania dobrych liczb. W koncu ktos, kto wejdzie w buty Dembele. Dla mnie transfer zawodnika grajacego na tej pozycji zajmowal 1 miejsce na liscie priorytetow (stawiam ponad bocznych obroncow, stoperow, napastnika). Ktos juz to kiedys tu napisal, ja powtorze - nasz kryzys pojawil sie w momencie pozegnania Dembele, a to pokazuje jak waznym ogniwem w calej ukladance byl Belg.

Mam nadzieje, ze to nie nasze ostatnie slowo w tym okienku. Nawet jezeli ci zawodnicy mieliby przez dlugi okres wdrazac sie do zespolu - warto. Lepiej przepracowac z nimi cala runde i okres przygotowawczy, niz kupowac pod koniec okienka latem. Zawodnicy zawsze potrzebuja czasu, a z zycia wiemy, ze oczekiwania zazwyczaj sa takie jakby juz grali przez rok w klubie.
2
DaddyCool
15 stycznia 2020, 16:21
Liczba komentarzy: 80
Porównywanie Gedsona do Dembele jest jak porównywanie Michała Kucharczyka do Messiego.
0
Marcin
15 stycznia 2020, 16:25
Liczba komentarzy: 1766
W ilu meczch widziałeś Fernandesa? W ilu z rzędu? W ilu z nich zwracałeś uwagą zwłaszcza na niego?
0
DaddyCool
15 stycznia 2020, 18:57
Liczba komentarzy: 80
W ilu meczach widziałeś Michałą Kucharczyka? W ilu z rzędu? W ilu z nich zwracałeś uwagą zwłaszcza na niego?
0
Marcin
15 stycznia 2020, 19:51
Liczba komentarzy: 1766
W żadnym, a co? Czy ja wyrażałem jakąkolwiek opinię na temat Michała Kucharczyka, bo jakoś nie pamiętam?
0
DaddyCool
15 stycznia 2020, 20:46
Liczba komentarzy: 80
Podważyłeś moje przyrównanie Gedsona do Dembele do przyrównania Kucharczyka do Messiego. Na jakiej podstawie w takim razie to zrobiłeś skoro nie wiesz jak gra Kucharczyk?
0
Damian88
15 stycznia 2020, 23:16