Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Arne Slot ciąg dalszy...

23 maja 2023, 08:28, Spursmania
Arne Slot ciąg dalszy...

Arne Slot jest uznawany przez media w Holandii za głównego kandydata do objęcia stanowiska menedżera Tottenhamu. Jednak potwierdzenie tej zmiany jest jeszcze dalekie, a jeśli trener Feyenoordu rozpocznie negocjacje z Tottenhamem, nieuniknione będą pewne komplikacje.

Przede wszystkim, jeszcze przed jakimikolwiek formalnymi rozmowami, Tottenham musi mianować dyrektora sportowego po odejściu Fabio Paraticiego wcześniej w tym roku. Klub rzekomo stworzył krótką listę trzech kandydatów, w tym Tiago Pinto z Romy, byłego dyrektora sportowego Bayeru Leverkusen, Tima Steidtena, oraz jeszcze jednej nieznanej osoby.

Jeśli dyrektor zostanie mianowany i uznany, że Slot jest odpowiednim kandydatem, Spurs będą musieli zapłacić odszkodowanie nowo koronowanym mistrzom Holandii. Cena tego odszkodowania, według informacji Daily Mail, wynosi około 6 milionów funtów, co jest powiązane z klauzulą wykupu, która wejdzie w życie latem przyszłego roku, aby uwolnić Slota z jego kontraktu.

Jednak holenderski klub będzie domagał się wyższej kwoty ze względu na plany Slota, aby zabrać ze sobą trenerów Marino Pusica i Sipke Hulsoffa do północnego Londynu. Decyzje dotyczące transferów będą głównym łącznikiem między Slotem, jeśli zostanie zatrudniony przez Tottenham, a nadchodzącym dyrektorem.

Preferowanym ustawieniem taktycznym Slota jest 4-3-3, i wydaje się, że jego pierwszym celem transferowym do Tottenhamu będzie zawodnik, który idealnie wpasuje się w ten system. James Maddison był wcześniej obiektem zainteresowania klubu, a zespół Leicester City może być zagrożony spadkiem, dlatego odejście Maddisona wydaje się nieuniknione.

Dodatkowo, wskazuje na to również fakt, że Maddison został pominięty w podstawowym składzie Leicester w decydującym meczu z Newcastle o utrzymanie w Premier League. 

Źródło: football.london

0 komentarzy ODŚWIEŻ

forum dyskusyjne

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 0%
2-3 16.67%
4-6 16.67%
7-10 66.67%
11-20 0%
6 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 1 Zarejestrowanych użytkowników: 5185 Ostatnio zarejestrowany: Kristen1990
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się