Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Ange Postecoglou jako ekspert ITV na Mistrzostwach Europy

28 maja 2024, 08:24, Spursmania
Ange Postecoglou jako ekspert ITV na Mistrzostwach Europy

Menadżer Tottenham Hotspur, Ange Postecoglou, tego lata wystąpi jako ekspert na antenie ITV w ramach relacji z Mistrzostw Europy.

Postecoglou, który obecnie przebywa w Australii, gdzie Tottenham rozgrywa towarzyski mecz z Newcastle w Melbourne, zdobył uznanie w swoim debiutanckim sezonie w Premier League za swoje bezpośrednie opinie, poczucie humoru i ekscytujący styl gry.

Ta decyzja jest szczególnie interesująca, ponieważ następuje zaledwie tydzień po jego publicznym wybuchu po domowej porażce Tottenhamu z Manchesterem City, co osłabiło szanse Arsenalu na tytuł mistrza. Podczas tego wybuchu Postecoglou stwierdził, że fundamenty jego pracy okazały się „dość kruche”.

Postecoglou dołączy w studiu do prezenterów Marka Pougatcha i Laury Woods, a także innych ekspertów: Iana Wrighta, Roya Keane'a, Gary'ego Neville'a, Karen Carney, Graeme'a Sounessa, Eni Aluko, menedżera Sheffield Wednesday Danny'ego Röhla oraz amerykańskiej analityczki sędziowskiej Christiny Unkel.

Komentatorami będą Sam Matterface, Clive Tyldesley, Seb Hutchinson, Pien Meulensteen i Joe Speight, wspierani przez współkomentatorów Lee Dixona, Ally'ego McCoista i Androsa Townsenda.

Doświadczony dziennikarz Gabriel Clarke będzie relacjonował wydarzenia z obozu Anglii, Connie McLaughlin ze Szkocji, a Celina Hinchcliffe będzie podsumowywać wiadomości z turnieju.

ITV pokaże pierwszy mecz turnieju, w którym gospodarze Niemcy zmierzą się ze Szkocją w Monachium w piątek, 14 czerwca, oraz ostatni mecz grupowy Anglii przeciwko Słowenii we wtorek, 25 czerwca.

Źródło: The Athletic

0 komentarzy ODŚWIEŻ

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 17 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się