Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur zatrudnia nowych trenerów i awansuje Matta Wellsa na starszego asystenta

26 czerwca 2024, 08:39, Spursmania
Tottenham Hotspur zatrudnia nowych trenerów i awansuje Matta Wellsa na starszego asystenta

Tottenham Hotspur ogłosili przyjęcie dwóch nowych trenerów, co jest częścią planu Ange Postecoglou, by odbudować swój sztab szkoleniowy po odejściu Chrisa Daviesa. Dodatkowo, jeden z obecnych członków zespołu został awansowany na stanowisko asystenta.

Matt Wells zastępuje Chrisa Daviesa

Klub poinformował dziś, że Matt Wells, który dotychczas pełnił rolę asystenta trenera, teraz zostanie starszym asystentem Postecoglou na sezon 2024/25. Davies, który objął stanowisko starszego asystenta zeszłego lata po przybyciu Postecoglou, tego lata został menedżerem Birmingham City.

Komentując awans Wellsa, Postecoglou powiedział: „Cieszę się, że Matt został mianowany starszym asystentem trenera. To wybitny młody szkoleniowiec, który wyróżnia się doskonałą etyką pracy i dbałością o szczegóły. Zasłużył na tę szansę.”

Spurs zatrudniają dwóch nowych trenerów

Dodatkowo, Tottenham potwierdził, że Nick Montgomery i Sergio Raimundo dołączą do sztabu szkoleniowego w północnym Londynie jako asystenci trenera. Obaj współpracowali wcześniej w Hibernian oraz Central Coast Mariners.

O ich mianowaniu Postecoglou powiedział: „Cieszę się, że Nick i Sergio dołączają do naszego klubu. Wniosą oni cenne doświadczenie i wzmocnią nasz zespół utalentowanych trenerów.

„Zarówno Nick, jak i Sergio mają bogate doświadczenie trenerskie zdobyte przez lata pracy. Już udowodnili, że mają silne pragnienie rozwijania młodych talentów oraz wprowadzania stylu gry, który moim zdaniem dodatkowo wzmocni nasze środowisko. Nie mogę się doczekać współpracy z nimi.”

Obecny skład sztabu szkoleniowego uzupełniają Ryan Mason (asystent trenera), Mile Jedinak (asystent trenera) oraz Rob Burch (trener bramkarzy).

Źródło: spurs web

0 komentarzy ODŚWIEŻ

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 14 Zarejestrowanych użytkowników: 5231 Ostatnio zarejestrowany: Danielisogy

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się