Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Colchester United -:- Tottenham Hotspur

Colchester United
24 września 2019, 20:45 Weston Homes Community Stadium
Tottenham Hotspur
Carabao Cup Trzecia runda

Leicester City 2:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
21 września 2019, 13:30 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport 2

Olympiakos SFP 2:2 Tottenham Hotspur

Olympiakos SFP
18 września 2019, 18:55 Stadion im. Jeorjosa Karaiskakisa
Tottenham Hotspur
Champions League Polsat Sport Premium 1

Tottenham Hotspur 4:0 Crystal Palace

Tottenham Hotspur
14 września 2019, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Crystal Palace
Premier League

Mousa Dembele odchodzi z Tottenhamu

17 stycznia 2019, 13:09, Sebastian Safian
Mousa Dembele odchodzi z Tottenhamu

Tottenham Hotspur doszedł do porozumienia z klubem Guangzhou R&F w sprawie transferu Mousa Dembele.

Czytaj wcześniej: Tottenham zaakceptował ofertę za Dembele

Reprezentant Belgii dołączył do Spurs z Fulham w sierpniu w 2012 roku i już w swoim debiucie strzelił pierwszą bramkę przeciwko Norwich City. W barwach Tottenhamu zaliczył 250 spotkań, strzelając 10 goli.

Powodzenia Mousa!

Źródło: oficjalna

6 komentarzy ODŚWIEŻ

varba
23 stycznia 2019, 15:55
Liczba komentarzy: 4416
Do treningów wrócił Wanyama, Dier i Sissoko więc żadnych transferów za Dembele nie będzie
0
piekny
18 stycznia 2019, 10:44
Liczba komentarzy: 191
Serce mi pęka jak widzę że Mousa odchodzi. Mam nadzieję że traktuje to jako małą emeryturę a za 2 lata wróci do nas w formie ambasadora lub trenera. Jego miejsce jest w Tottenhamie.
1
varba
17 stycznia 2019, 22:55
Liczba komentarzy: 4416
Ciekawe co zrobi Levy. Przy tej ilości kontuzji w środku pola sprzedał zdrowego pomocnika. Wiadomo pokusa była ogromna, bo za 6 miesięcy doszedłby za darmo. Ale jak stracimy top 4, to na pewno trzeba będzie wrócić do tego momentu
0
Walu
21 stycznia 2019, 22:38
Liczba komentarzy: 791
Jakiego zdrowego? Dembele łapał kontuzję za kontuzją i Premier League od dłuższego czasu ewidentnie przerastała jego fizyczne możliwości. Jesli dobrze pamiętam to Dembele ostatnio zagrał dla nas w październiku (?), gdyby był zdrowy to grałby co tydzień albo chociaż byłby rotowany z Sissoko i Winksem. Dembele to mój ulubiony zawodik Spurs ale uważam że przy ilości czasu jaką spędzał w gabinetach lekarzy ecyzja o sprzedaniu go była jedyną słuszną jaką Levy mógł podjąć.
0
varba
22 stycznia 2019, 13:49
Liczba komentarzy: 4416
A co kontuzjowany przeszedł testy medyczne?
0
Walu
22 stycznia 2019, 22:35