Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Watford -:- Tottenham Hotspur

Watford
18 stycznia 2020, 13:30 Vicarage Road
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport

Tottenham Hotspur 2:1 Middlesbrough FC

Tottenham Hotspur
14 stycznia 2020, 21:05 Tottenham Hotspur Stadium
Middlesbrough FC
 The Emirates FA Cup Trzecia runda

Tottenham Hotspur 0:1 Liverpool FC

Tottenham Hotspur
11 stycznia 2020, 18:30 Tottenham Hotspur Stadium
Liverpool FC
Premier League

Southampton FC 1:0 Tottenham Hotspur

Southampton FC
1 stycznia 2020, 16:00 St Mary’s Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Bergwijn wypadnie na dłużej?

9 marca 2020, 18:12, Marcin Kłos
Bergwijn wypadnie na dłużej?

W ostatnim ligowym meczu, przeciwko Burnley FC, kontuzji doznał Steven Bergwijn. Być może będziemy musieli radzić sobie bez Holendra trochę dłużej.

Klub wydał oficjalny komunikat na temat stanu zdrowia Stevena Bergwijna. Czytamy w nim:

Po badaniach przeprowadzonych przez nasz sztab medyczny możemy potwierdzić, że Steven Bergwijn doznał poważnego zwichnięcia lewej kostki w czasie meczu przeciwko Burnley FC.

Reprezentant Holandii przejdzie teraz przedłużony okres rehabilitacji, podczas którego będziemy monitorować sytuację.

Steven Bergwijn trafił do Tottenhamu w styczniowym okienku transferowym. PSV Eindhoven otrzymało za jego kartę 26.7 miliona funtów. W swoim debiucie przeciwko Manchesterowi City (wygrana 2:0) Holender zdobył gola.

 

Źródło: Evening Standard

5 komentarzy ODŚWIEŻ

Kamilos
10 marca 2020, 14:59
Liczba komentarzy: 424
No to dzisiaj jedyna szansa, że Sessegnon zrobi dwa takie wypady jak z Bayernem, a my stracimy tylko jednego gola. Ale najważniejsze, żeby nasi piłkarze wierzyli do samego końca wbrew wszystkiemu, wszystkim, a przede wszystkim Pitołajowi (który znów już począł się bawić w swą ulubioną zabawę, czyli najsłabsze ogniwo, choć tak naprawdę on sam nim jest, doprawdy żałosny koleś) COYS!!!
0
trzaskal
10 marca 2020, 09:17
Liczba komentarzy: 805
To jest jakiś dramat. Nie wiem czy nasz sztab medyczny ma błędne dane wyników czy kupujemy szklanki bo nie umiemy zawodników właściwie zbadać przed zakupem? Pochettino faktycznie dawał w kość chłopakom ale od trzech miesięcy mamy The Special ???. Niech ten sezon już się skończy.
0
NestEa
9 marca 2020, 21:26